Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz guriga1234 #36 üzenetére

    "Aki attól teszi függővé, hogy éppen hogyan terheli magát, hogy mennyi épp a pulzusa, az olyan, mint az..."

    Páromnak 24 éves kora ellenére kardiológus írta elő, hogy futni csak pulzusmérő órával engedi, mert sikeresen megörökölt anyai ágon valamilyen szívbillentyű diszfunkciót. Alacsony pulzus tartományban futhat. Óra nélkül csak a gyorsgyaloglás, laza úszás, nem túl megerőltető kerékpározás megengedett. Egyébként az elmúlt időszakig sokat sportolt, már 4 éves kora óta úszás, RSG, korcsolya, futás megvolt nála, de jobb ha a karján van egy óra ami csipog, hogy vegyen vissza a tempóból, mert hajlamos beleloholni magát és túlterheli a szívét.

    Korábban kaptunk kölcsön ismerőstől próba jelleggel egy Polar órát mellpánttal, de kényelmetlen volt a viselete. Csuklón méricskélő órából viszont még nem találkoztam pontosan mérő darabbal.

    (#38) arn: "Mert osszevissza mer..."

    Nem értetted az én felvetésemet. Azért mér rosszul, mert csuklón eleve lehetetlen rendesen pulzust mérni, vagy csak még senki nem csinált normális minőségűt? Ez az én dilemmám.

Új hozzászólás Aktív témák