Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cvn69

    tag

    Üdvözletem!

    Egy klónozással kapcsolatos problémám lenne, amiben véleményt, szakértést kérnék.
    Lecseréltem a régi Samsung 830-as 128GB-os SSD-m egy 860 EVO 250GB-osra.
    A Win10pro klónozása sikeresnek mondható, mivel a rendszer (az eddigiek alapján) gond nélkül működik a nagyobb SSD-n.
    Ugyanakkor azt vettem észre, hogy a régi SSD 100MB-os és 450MB-os rejtett partícióját nem másolta át az újra.

    Közben a régi meghajtót külső házba raktam, USB-n csatlakoztattam és egy lemezkarbantartás során a "Rendszerfájlok törlése" opciót is kipipáltam, hogy a rajta lévő.old mappákat törölje így több hely legyen rajta, de a régiről most nem indul a rendszer, ergo újabb klónozást már nem tudok/tudnék végrehajtani vele.

    A kérédésem az lenne, hogy ebben a formában, hogy az új SSD-ről gond nélkül fut a rendszer, de a rejtett partíciók nincsenek meg, okozhat-e később problémát, vagy ha elindult, akkor ez működőképes is marad?
    Valamint, hogy mi okozhatja, hogy a régi SSD nem bootol be, mert elvileg a lemezkarbantartó nem töröl "aktív" windows fájlokat. Vagy, ha nem onnan indult a rendszer, akkor ez előfordulhat?

    Köszönöm előre is a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    "Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

Új hozzászólás Aktív témák