Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.j

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #715 üzenetére

    "Ergo xarul van megcsinálva a pen, mert valami bisz-basszal készítetted el......"
    Mindent az ebben a topikban lévő "Multi-Boot Pendrive készítése: Macrium Reflect Free és MiniTool® Partition Wizard Home Edition" leírásod szerint csináltam ..., asztali Win7-es és szintén asztali Win10-es gépeknél tökéletesen működött eddig a bootolható MR pen ....
    Megjegyzés: a bootolható pen egy asztali win7-es gépben készült .., ha ez egyáltalán számít

    "... (no meg le kell állítani a gépet, mert csak úgy inicializálja az USB portokat számos lapos,
    Jól értem, penről történő bootolásnál nem újraindítani kell, hanem leállítás utáni indításról?

    ...meg a parancssor is kell, mert W8 vagy újabb nem állítja le a gépet akkor, ahogy kellene, ergó hiába lövöd le, az egy speciális hibrid alvásba megy, bekapcsoláskor megint nem foglakozik az USB portokkal...)"
    Parancssor? Azzal mit kellene csinálni, mert arra én sehol sem találtam utalást ...?

    [ Szerkesztve ]

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Új hozzászólás Aktív témák