Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    veterán

    válasz J.J. András #680 üzenetére

    "a Macr. Reflect Free v6-os verzióhoz elért, de abban már csak itt WINPE3 és WINPE10 kiadás van feltöltve.
    Na most nekem WIN7 x64-ről kellene egy Rescue ISO fájl, azt melyikkel készítsem el ?
    "

    A Macrium Reflect szoftver ugyanaz a ket verzion, a PE verzioja csak annyibol erdekes, hogy milyen hardveren kell be-boot-olni. Elofirdulhat, hogy a WINPE3 nem fog minden HDD vezerlot megismerni egy ujabb vason, ilyenkor a masik verziot kell hasznalni.

    Az, hogy a menteni kivant Windows 7 melyik vezioja van telepitve (Home, Pro, x86, x64, stb.), tokmindegy.

    "Úgy gondoltam ha megvan a bootolható Pendrive, azt bedugom a mostani gépbe, és saját magára a pendrive-ra mentem le a biztonsági (rescure) mentés képfájlt. Aztán bedug másik gépbe, és ott bebootol Pendrive, de a pendriveról már beolvastatom vele a biztonsági mentést. Ez lehetséges ?"

    Ha kelloen nagy meretu a pendrive (elfer rajata a mentes), akkor lehetseges.
    Az mar mas kerdes, hogy a pandrive elviseli-e, hogy egyszerre nagy mennyisegu irast kell vegeznie. Az olcso, gyenge minosegu darabokon nem ritka, hogy "elfustol" a vezerlo, es ilyenkor a rajta tarolt adatok visszanyerese bonyolult es koltseges.

Új hozzászólás Aktív témák