Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz Fire/SOUL/CD #315 üzenetére

    Nezd, ha tok ures az ssd, a kepen lathato ket szelso particot (tehat az 1.46 es a 17.58 gigasat, kijelolom es azt mondom, hogy klonozza at, es erre azt kapom, hogy nincs eleg hely, az szerintem nem user error. Szerintem szinten nem az, ha az elso particiot sikeresen atmasoltam (lasd: kep), es az utolsot kijelolve (az elozo verzio sikertelensege okan) egyedul megprobalom meg egyszer, es arra is azt mondja, hogy nincs eleg hely. Semmit nem jeloltem ki celnak, hisz a cellemezt egyszer mar kijeloltem (azt, hogy egyaltalan particio lehessen a cel, nem pedig lemez, ha ezt valaki igy valositotta meg azt leirni sem tudom, hogy mekkora logikatlansagnak gondolom, de ha mar ilyen nagy okossagot csinalt, akkor celszeru informativ hibauzenettel segiteni a maskepp gondolkodo juzert, pl. nem azt mondani, hogy nincs eleg hely, hanem azt, hogy a masolando particio nem fer el a kijelolt particion, esetleg talan felajanlani, hogy ott van mogotte az a nagy ures hely, masoljam inkabb oda? -programozoiskola, elso ora, elso lecke: hulyebiztosra kell irni a programot-). Nem mellesleg en amugy marhara nem latom, amit te, hogy az ssd elso particioja lenne kijelolve celnak. En csak annyit latok, hogy ahol van adat, az szines -mindket lemezen-, ahol nincs, az szurke, ennyi (es emlekeim szerint a fenti sorrendben probaltam volna masolni, tehat a cellemezen az egvilagon semmit nem bizgettem, a forras elso particiojarol a sikeres masolas utan kivettem a pipat, beraktam a harmadikba, oszt' csokolom, ezt valoszinusiti az is, hogy erdekes modon a kozepso, c meghajtos particiot gond es hiba nelkul at tudtam masolni -valoszinusitem, hogy harmadik particiorol pipa le, masodikra pipa fel modszerrel az elozoek utan).
    Igy tovabbra is csak ket dologra tudok gondolni, a Lenovo valami olyan huncutsagot csinalt a recovery particioval, ami meghulyiti ezt a programot (de ezt egyben el is vetnem azzal, hogy ez egy win alol latszo particio volt, nem valami rejtett varialos ize) vagy pedig mint korabban felteteleztem, maga a program mukodik valami mas teljesen mas eszjaras szerint, mint az enyem.
    A forraslemez meg megvan, ha nagyon raerek, akkor majd lehet, hogy keresek egy kisebb hdd-t, es megejtek rajta egy probamasolast, hogy mit reagal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák