Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz FehérHolló #36 üzenetére

    :W

    10 a mínusz hatodikon méteres, ezredmiliméteres távolságokról beszélünk fényforrásokról és azokhoz kapcsolt optikáról, ebben a közelségben, te meg jössz azzal miután felvetettem a "fényszigetelés" problémáját, hogy a felületi karcokat (amikről senki nem beszélt) majd jól kivédik azzal, hogy a nyák középső rétegébe építik a csatornát, megspékeled számomra értékes hsz-ed a saját példámmal. Grat. Nem, még soha nem láttam optikai kábelt B+ és köszönöm, hogy tanítasz mester, de inkább egyedül tűnődnék a jövőben. A kép, amit linkeltél felveti a problémát és nem a megoldást magyarázza. Túl közel vannak a fényforrások az optikai csatornacsatoláskor ahhoz, hogy ne kelljen speciális kitöltőréteget, csatornafalat, "fényszigetelést" hívd aminek akarod alkalmazni a fényforrások között, én ezen akadtam fel, mert ilyen szigetelőanyag nem nagyon létezik, mivel ilyen technika se nagyon létezett eddig és tetszenek az új technikák és szeretek kérdezni, nem úgy előadni magam, mintha tudnám a tutit, aztán közben lövésem sincs az egészről

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák