Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Bici #15 üzenetére

    Én még hozzátenném az Ivy-t is, mert teljesítmény/fogyasztásban lehet, hogy az hozná el a pálmát.

    Egyébként közel vannak egymáshoz a megoldások, mindegyiknek más és más az erőssége, gyengesége. Épp ezért lenne érdekes a teszt, most sok jó megoldás van egy témára.

    Ami nálam eddig hasonló szegmensből megfordult: régi A330 Atom, Ivy G2020, Haswell G3420 (és bár elsőre nem gondoltam volna, mert brutál fogyasztásúak, de visszavéve és alulfeszelve egész korrekt eredményt lehet kihozni a Llano-ból is.) Jaguar, Bay-Trailről is látni teszteket, össze lehet rakni a részletekből, de nem teljes a kép még. :)

    Speciel én mondjuk a fenti kérdésben az Ivy/Haswell mellett döntenék. Irodai munkára. HTPC-be pedig Kabini, Bay-Trail.

    Findzs:
    mindegyik 25w? a 4 magos athlon is meg a 2 magos sempron is?
    Ezért kell a teszt, mert ezek csak TDP osztályok. Biztos kevesebbet eszik a 2 magos.
    Intelnél meg pl. a G2020 55W TDP, G3420 pedig 53W. Saját méréseim alapján viszont a G3420 +20-25W-tal többet fogyasztott. A G2020 pedig az 55W ellenére kevesebbet evett mint amit eddig a 25W-os Kabinitől láttam neten.

    Szóval kb. semmire nem jók a megadott TDP-k.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák