Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

Elfogadnám, az tény. De ha fizetnem kéne, akkor ink enermax. Az oczt nem ösmerem :R

Utánna kell néznem ennek a "játékosnak". :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#2) Speed(R)

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Ha idehaza is 110 dodóért dobálnák, korrekt lenne..de félő, bőven 30k felett fogják mérni. 80+ Bronze nem csoda, 5 év gari pozitívum, kérdés a hangerő?

- = Zk = -
Nem hinném, hogy saját bél van benne, Seasonicra tippelek, az meg jó.
Enermaxok kicsit túl vannak árazva/hypeolva szerintem, bár, korrektek..

[ Szerkesztve ]

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#3) Archer

Archer
(őstag)

750W-os "gamer" táp, ez kell a népnek. Az ára mondjuk nem rossz, csak mire ideér...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#4) EarL 007 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére

EarL 007
(veterán)

Szerintem is inkább Enermax, ez az OCZ "gémer", bár nem rossz. Sok OCZ táp FSP belsős.

(#5) Chosen

Chosen
(addikt)

Sirtec-nek tűnik kívülről, bár sokat nem látni belőle.

A venti jó kérdés, Yate-Loon biztos nem, mivel 135-ös ezért gondolom Globe Fan lesz, ami nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#6) sKie^

sKie^
(tag)

Enermax sem halalbiztos. Nalam pl vadi uj 25k-s Enermax tap alapbol nem indult. Kicsit neztem csak, visszakuldtuk, kicsereltek.

Szemely szerint tartozkodom ezektol a gamer edition cuccoktol, neha indokolatlanul vannak tularazva, meg nem komalom a csillivilli mindenholvilagitok pc-ket. Ennel a 110$ viszont tenyleg eleg "kellemes".

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#7) gfefe

gfefe
(őstag)

Sépnek szép.... Jónak jó, de nekem a "kis" 520 as tápom is bőven sok.... :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#8) Angel1981 válasza sKie^ (#6) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Selejt mindenhol van...

Ennek az ára meg valóban jó, 2-3 éve még legalább dupla ennyit kértek egy ilyen tápért.

(#9) Runo

Runo
(addikt)

"..... áramerősséget képes biztosítani a manapság igencsak sokat fogyasztó PC-s alkatrészeknek."

Nem tom, az előző gépem többet fogyasztott mint a mostani, pedig ez vagy 6x "gyorsabb" :N

(#10) FRENK1988

FRENK1988
(veterán)

Már ugyse kellet senkinek fizetni a fatal1ty névért mert az ABIT már letünk az OCZ meg felkarolta :DDD Ezért az árért bevállalnám én is. :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#11) Duree

Duree
(veterán)

Igazán nem drága,söt ilyen minöségü táp drágább szokott lenni

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#12) Quan-Chi

Quan-Chi
(őstag)

nekem nagyon tetszik, 30K-ig belefér kategória :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Jól néz ki..

nothing is true everything is permitted..

(#14) AXisBOLD

AXisBOLD
(addikt)

jóféle, csak kár hogy nem full modu. a nevéhez illett volna.

Aurea mediocritas

(#15) rankesz válasza Quan-Chi (#12) üzenetére

rankesz
(addikt)

110 dollár az európában 110 euro lesz... hozzávesszük a titikus magyar szokást ami +25% akkor kb 140 euró lenne itthon ami kb. 38600 péz

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#16) Pixelmaster

Pixelmaster
(tag)

amugy baba :K

-=The digital artist of the darkside=-

(#17) edward2 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére

edward2
(addikt)

Híres volt nagyon, főleg Q3ban. Azért azt nem tudom hogy ennyi év után is van-e valoban ekkora átütő ereje ennek a névnek vagy szerencsés volt anno a név választása és végülis a Fatal1ty márkanév a személy nélkül is akár futhat. Tudtommal utobbi pár évben semmit nem ért el.

(#18) Arena87 válasza edward2 (#17) üzenetére

Arena87
(aktív tag)

D3-ban és Q4-ben sem volt túl nagy szerencséje a Fat-nak. Aztán már QL-ben sem játszik. Nem a régi már. ;] Utóbbi hónapokban pedig egy "Legszebb lövésedet töltsd fel és nyerj" című "versenyt" eszelte ki. Ő sem tudja mit csináljon és mire költse el a pénzét. :N

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#19) - = Zk = - válasza EarL 007 (#4) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

Igen, sok. De vajon ez is? ;)

SpeedR
Igen, igazad van.
Csak remélni szoktam, hogy nem fossa össze magát a tápom. Mert ugyebár azördög nem alszik, csak szundít. ;)

Edward2
Köszi a gyors infót :R

Arena87
Ej, de vissza kéne meni qlive ra. Nah, majd ha lesz laptopom. Remélem visszaenged:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#20) rankesz válasza - = Zk = - (#19) üzenetére

rankesz
(addikt)

Asszem ha egy évig nem lépsz be akkor szűnik meg az accod, de előtte pár nappal jön a mélcímedre értesítés.

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#21) - = Zk = - válasza rankesz (#20) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

Remélem igazad lesz :R

(#22) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Ez rohadt jó :) Kíváncsi lennék a megbízhatóságára. Egy corsairt érdemes leváltani vele? :)
Igazság szerint ennek nagyon vonzó az ára (mondjuk kérdéses, hogy milyen lessz, mire elér kis hazánkba) nomeg szükségem lenne a 4PCI-e tápcsatira.
Szerintetek?

(#23) KlezOne válasza Arena87 (#18) üzenetére

KlezOne
(tag)

Hát azért Fatal1ty, szerintem bizonyos körökben mindig is Fatal1ty marad... :) :)
Nagyon sok szerepe volt szerintem abban, hogy ilyen szintű rendezvények jöttek létre, és kerülnek megrendezésre. És nagyon is jó játékos, de mindig vannak újak, és tartani a lépést egy idő után szerintem már fárasztó is. Az újabbak közül személyes kedvencem még Stermy is.
Amúgy tesz még mindig ezért a dolgokért, én hallotam tőle hogy még nagyobb rendezvényeket akar majd csinálni, és nemzet szintű sportágá növeszteni.

Természetesen ez saját vélemény. :)

[ Szerkesztve ]

--- Dell XPS M1730 (2.5Ghz - 8Gb - 9800GTX SLI) --- MacPro (8x2.66Ghz - 16Gb - HD4870) ---

(#24) Chosen válasza Eddie141 (#22) üzenetére

Chosen
(addikt)

Ha megvan az 5 év garid, akkor szvsz nem éri meg váltanod.

(#25) Quan-Chi válasza edward2 (#17) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

6 éve jött divatba Jonathan :K az Abit hozta ki az első ilyen lapot AA8XE Fatal1ty néven ... :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#26) Isee

Isee
(senior tag)

Tetszik, jól is néz ki, meg nem is rossz darab :N

A hangjára én is kíváncsi lennék :U

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#27) Gerisz

Gerisz
(addikt)

Ő még ennyire nagy név, hogy eladható vele a hardver?

(#28) F e Z o válasza Gerisz (#27) üzenetére

F e Z o
(veterán)

Videókarinál ok, hogy egy gamer nevével fémjelzik a márkát, de tápnál. Ennyi erővel lehetne OCZ Volvo is a neve, s lám milyen megbizható ez a táp.