Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    Hol lenne a határ, amikortól nem követelhetnének a kiadók semmit?

    Ha én megengedem, hogy a haverom átjöjjön, és leüljön a gépem elé, belépjen a steam vagy battle.net accountjába, és játsszon rajta, akkor illegális tevékenységet folytatok és követelhetnek rajtam pénzt?

    És ha ugyanez a szituáció, csak a havernak leégett a gépe, és azért, hogy nálam játsszon, hoz nekem cserébe két rekesz sört?

    Ha az nvidia áttervezi úgy a geforce now-t, hogy csak kapsz egy üres VM-et driverekkel, és 10gbps sebességgel 2 klikkel neked kell letölteni a megfelelő játékot, akkor is ugyanígy támadhatóak lennének?

    ---

    Lehet én vagyok primitív gondolkodású, de a geforce now-val a játékfejlesztők csak jól járnak. Potenciálisan olyan emberek is megveszik a játékaikat, akiknek nem lenne gépe, hogy azokat játsszák, és ezért meg sem vennék őket. Én is így tettem most a Division 2-vel, mert fél évre száműztem magam külföldre, ahol csak egy béna laptop van nálam, GFNow nélkül biztos nem vettem volna meg, mert el sem indul, így viszont dobtam a $$-t az Ubinak, és játszok a felhőből boldogan.

    Gondolom az lesz persze a vége, ami a film streaming szolgáltatásokkal is, hogy minden cég meg akarja csinálni a saját kis rendszerét, aztán fizethet az ember majd 15x10 dollárt havonta, ha minden játákával játszani akar... :W

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák