2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) Departed

Departed
(őstag)

Support For:
Sid Meier's Civilization® VI

Ez vajon mit jelent ennél a játéknál aminek a grafikáját szerintem a világ összes vga-ja szépen meg tudja jeleníteni és majdnem az összes gyorsan is. :U

Néha kicsit túlzásba viszik ezt a "támogatja a driver ezt meg azt a játékot" dolgot, ezzel az erővel sorolják fel az összes megjelenő játékot, úgy még jobban néz ki a support lista. :P

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB (Android 8.1 + MIUI 10)

(#2) velizare válasza Departed (#1) üzenetére

velizare
(veterán)

a 3ban és a 4-ben voltak köreim, amik már órákig tartottak. olyankor nem mindegy, hogy zoomolsz egyet, vagy scrollozol, és nem crashel le tőle a játék.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#3) Departed válasza velizare (#2) üzenetére

Departed
(őstag)

Hát ha egy ilyen grafikailag egyáltalán nem komplex játék zoom-tól vagy scrollozástól crash-el azt nehezen tudom elképzelni hogy vga driver hiba. :N

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB (Android 8.1 + MIUI 10)

(#4) subaruwrc

subaruwrc
(nagyúr)

tehát mikor jön hozzá a patch ? ;]

ryzen 3600 - 3800x - 3900x eladó

(#5) he7edik.

he7edik.
(addikt)

Ezek már a legújabb AMD fejlesztést a Microlag Model 3.0-át is tartalmazzák? ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#6) plömplöm válasza Departed (#3) üzenetére

plömplöm
(senior tag)

szerinted egyáltalán nem komplex a grafika, én meg tudom, hogy az előző 270x 2GB memóját meg tudtam vele tölteni. amikor tele van a pálya látnivalóval és scrollozol, nem egy hátrány, ha fluid a dolog.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#7) actival63

actival63
(aktív tag)

És az én 1070-es kártyámra mikor jön a javítás? Vagy ez egy új Nvidia ficsör?

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#8) ddaydome válasza Departed (#1) üzenetére

ddaydome
(aktív tag)

Hello!

Alapból szerintem is meg tudják jeleníteni ezt a szintű grafikát a VGA-k IGP-k bizonyos határig, de pl. a CIV az V. rész óta használ tesszallációt, amihez már komolyabb "izomzat" kell.
A terep részletessége, kidolgozottsága meg mindig a kornak megfelelően van és hát, ugye nem 2px területet kell megjeleníteni. Az meg, hogy valami használja a meglévő erőforrást az önmagában nem probléma. A kedvencem a CIV-ek közül a 4. rész a mai napig. Meg is van eredetiben, DVD-n.

[ Szerkesztve ]

Az üzenetet a kínai telefonomról írtam.....

(#9) Zotya84 válasza plömplöm (#6) üzenetére

Zotya84
(őstag)

Az én jelenlegi 7950 3G kártyám RAMját is simán megölti - és még csak nem is kell hozzá a Huge map, a sima alapon is meg tudja tölteni, nagy térképen meg folyamatosan az orrom előtt tölti a világ másik felén levő táj, egységek, stb grafikáit.

Úgyhogy szerintem simán nem baj, ha optimalizálnak a driveren - mert nem baj, ha működik jól, hiszen 8G-s videokártyára nincs mindenkinek pénze. (Én sem tervezek a következő /fél/generációig cserélni.)

(#10) velizare válasza Zotya84 (#9) üzenetére

velizare
(veterán)

7970 a recommended hozzá. :(

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#11) Zotya84 válasza velizare (#10) üzenetére

Zotya84
(őstag)

Jó, bocs, én a Civ V-ről írtam, csak kifelejtettem. De azért durva, hogy mennyire el van szállva az igénye.

(#12) Steven

Steven
(addikt)

Nálam bugos a driver... nem megy vissza idle be ... tiszta telepítést is próbáltam úgy sem.... csak a whql driver segít 9.9.2 ... Nem hiszem el hogy elkövetik 2 szer ugyan azt a hibát :W

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.