Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz #16939776 #2 üzenetére

    "hogy a dx12 sikertörténet legyen"

    Szerintem nagyon eltér a véleményünk a sikertörténet szó jelentését illetően. :D

    Sikertörténet az lett volna szerintem, hogy 2015-ben még frissen, rakás játék értékelhető(!) DX12 móddal érkezik, és a játékosok is igen nagy arányban állnak át Win10-re és DX12 hardverekre hogy a minőségi javulást ki tudják használni.

    Na ehhez képest most per pillanat ott tartunk, jó 2 és fél évvel Win10/DX12 kombó megjelenése után, hogy:

    A Win10 már szépen terjedget, mint hogy a MS a Win7/8 felhasználók portyázó szabadcsapatok általi levadászását leszámítva(de nem lehet tudni végül nem kerül-e rá sor, a topikban pl biztos lenne rá önként jelentkező ;] ) mindent megtett a terjedésért, és konkrétan már nem lehet öreg rendszert új gépre felrakni. ;)

    DX12 viszont továbbra sincs a fasorban sem, azon pár játéknál ahol van DX11 és DX12 mód is, ott a régebbi tipikusan gyorsabb/stabilabb(itt megemlíteném hogy a Quantum Break DX12+Windows Store exkluzívból DX11+Steam-re migrálása különösen égő közjáték vala :B ), de legjobb esetben sincs komoly előny a DX11-hez képest, azon pár játéknál ahol pedig DX12 exkluzivitás van(azaz MS Store Xbox portok) ott pedig nem tudjuk mi lehetett volna az alternatíva, de sebesség/látvány alapján nem kiemelkedőek.

    És most lassan hogy egyszerűen nem lesz se Win7, se DX11, mert a játék egyszerűen enm fogja támogatni, akkor megveregetjük egymás vállát, hogy ez a DX12, ez mekkora nagy siker lett hirtelen? ;] :U

    Silenc3Hun: Helyes, a Win7-et ideje kukázni, kevesebb szenvedés lesz a támogatással, az újabb rendszerekre több erőforrás marad.

    Arra szükség is lesz, mert gyakorlatilag minden frissítés után ilyen topikok jelennek meg: Megszünteti a fekete képernyőt a GeForce driver gyorsjavítása

    avagy: "Semmi, csak egy kis Win 10-es ajándék. Csak tudnám hol vannak ilyenkor a "Win 10-zel semmi baj nincs" kommenterek. :U"

    Az "Én kb. a megejelnés óta hasznàlom a win10 64bitest és komoly gondom sosem volt vele" kommenterek sajnos oda nem jutottak, de hát így van ez ha lespórolják a tesztelést és bugos a rendszer. Ahol jó, jó, és "Mekkora sírás lesz itt, hogy szemét MS, dobni kell a 7-et ;] ", ahol nem jó, azok meg "kemény magos Win7 használók. Akik szerintem egy egyre csökkenő kisebbség".

    Csak ugye az a probléma, hogy a DX11 és Win7/8 kimúlása után sem fogja a telemetria kiváltani a kiadás előtti tesztelést, szóval a MS spórolása továbbra is sok vidám órát fog okozni a már rákényszerített felhasználóknak. :o

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák