Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Chp #21 üzenetére

    Ha léteznének felelős politikusok a bolygó védelme érdekében, akkor az ilyen energiaéhes piacokat is fókuszba helyeznék és versenyt gerjesztenének az energiahatékonyság irányába. Értem én, hogy a TSMC Samsung stb. alacsony szinten más sem csinál, hiszen a fejlődés egyik alapja, de én végső termékekre is kiterjesztetném ezt a versenyt, mégpedig úgy, hogy különböző adókedvezmények és/vagy elismerések adásával arra bíztatnám a gyártókat, hogy mondjuk melyik tudja az asztalra letenni a legerősebb terméket 75W alatt, és az minden évben megkapná a Greenware Award-ot. (ez most az amúgy is feljött téma kedvéért csak egy példa). Nagyon erős a gyanúm, hogy nem feltétlen a sima 1650 és csak 4GB RAM lenne a maximum, amit különböző innovációkkal ki tudnának tolni akár sokkal feljebb. De egy sikeres ilyen "motiváció" akár külön termékkategóriákat is szülhetne, ha lenne marketingereje és ez mindannyiunk előnyére válna.

    Mondom ezt egy monstre kártyával a gépemben, de ettől még szimpi lenne számomra is a látható törekvés a gyerekeinknek tiszta lelkiismerettel átadható bolygó irányába...

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák