Hirdetés

2019. július 18., csütörtök

(#1) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Sárgában is lesz? ;]

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#2) madgie válasza Kopi31415 (#1) üzenetére

madgie
(Jómunkásember)

Ha sokáig raktáron áll a fehér, akkor mindenképp ;]

(#3) cain69

cain69
(PH! nagyúr)

sikerült \o/

[ Szerkesztve ]

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#4) autox3c

autox3c
(tag)

Nekem Define mini kéne fehérben :)
Mondjuk illene hozzá egy szép fehér monitor, de a minőségi megjelenítők között nem nagyon van.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#5) Gave válasza autox3c (#4) üzenetére

Gave
(őstag)

Hát igen kínálhatnák mindet fehéren is akkor már :D.

Amúgy szép lett, eddig is tetszett. Bár a logót lefelejthették volna az elejéről, így kicsit kommersz hatású.

Weblap, webapp fejlesztés munkát keresek: https://bit.ly/2K9mYkc

(#6) TESCO-Zsömle válasza Gave (#5) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Itt jegyezném meg, hogy feltalálták a porfestést... Nem kerül sokba és nem tart sokáig előkészíteni a gépet.

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#7) #97716736

(törölt tag)

Jól néz ki a ház, tetszik.

(#8) Kopi31415 válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

És utána a monitor sem csillog. :P

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#9) TESCO-Zsömle válasza Kopi31415 (#8) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Hogy jön ide a monitor? :F

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#10) Gave válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

Gave
(őstag)

Jó, hát én megcsinálom magamnak, de egy átlag szám.tech boltban lerendelik aztán annyi. Kényelmes user meg nem fog vele foglalkozni, legfeljebb legközelebb vesz valamit ami jobban megy a bútoraihoz vagy egy almás gépet :D. M'er az alaphelyzetben sz'ép.

(#11) BiP

BiP
(PH! nagyúr)

Pont a héten szemezgettem ezzel a házzal. Viszont majdnem 2x annyiba kerül, mint a CM Elite 120, annyival meg nem tűnik jobbnak, így lehet, hogy az lesz belőle.

(#12) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

Szép. Mondjuk az első képen kellene rá egy kis LCD kijelző és kész a mikró... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) Retekegér válasza ViZion (#12) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Pont ezt akartam írni. Nálunk a konyhában nem lenne feltűnő, oldalról simán egy mikrohullámú sütő benyomását kelti. :D

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#14) sing1ep1ayer válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

A porfestés tényleg tökéletes, én is átfújattam már a munkahelyen a saját gépemet korábban, de az többség nem fog ilyennel szórakozni, inkább mást választ, ha nem tetszik neki a szín.

(#15) Rickenstein válasza sing1ep1ayer (#14) üzenetére

Rickenstein
(senior tag)

Régen az összes gépház fehér volt, akkor a fekete volt a menő. Most minden gépház fekete és a fehér a trendi :DD Amúgy ez konkrétan úgy néz ki mint egy mikró. Nagy fantáziára vall :U

PS C:\>_

(#16) TESCO-Zsömle válasza sing1ep1ayer (#14) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Egyre inkább az az érzésem, hogy nem egyre gondolunk a többiekkel porfestés címén, vagy porfestőműhely van melóhelyeden...

Rickenstein: "Régen az összes gépház fehér volt"

Tévedés. Régen az összes gépház bézs (beige) volt. Tudod, az az enyhén sárgás-szürkés valami...

(#17) sing1ep1ayer válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Én konkrétan olyan helyen dolgozom, ahol porfestéket gyártanak - nem sok ilyen üzem van az országban, de elhiheted hogy ezek után tudom mi fán terem. És természetesen minden eszközünk megvan arra, hogy amit legyártunk azt fel is tudjuk hordani, hiszen valahogy tesztelni kell a minőséget. Szóval a B verzióval betaláltál. :DDD

(#18) TESCO-Zsömle válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Jól van, csak nem értettem a korábbi embert, hogy a gép porfestésétől miért lesz baja a monitornak... :B

(#19) sing1ep1ayer válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Szerintem azt ő maga sem tudja, azért nem fejtette még ki... :DDD

(#20) TESCO-Zsömle válasza sing1ep1ayer (#19) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

+dfdfdf: Miután megsütik a 200-250°C-os sütőben nem csak a csillogás múlik el... ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) dfdfdf válasza sing1ep1ayer (#19) üzenetére

dfdfdf
(őstag)

szerintem azt gondolta a kijelzöt is porfestik :)

Lanparty BAZ megyében valahol?

(#22) ViZion válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére

ViZion
(PH! félisten)

"Tévedés. Régen az összes gépház bézs (beige) volt."
Tévedés. Régen az összes ház rondaszürke volt ;] :D

Vállalkozó kedvűek matricázhatják is: hőlégfúvó, símító, türelem... Porfestés az má' NASA technika, nem is tudom hol csinálnák meg a közelben :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) madgie válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére

madgie
(Jómunkásember)

Azért a legtöbb monitornak leszedhető a kávája, meg a talpa is, nem? Hátul meg maradhat szürke/fekete, legfeljebb ráragaszt még egy epöl matricát :DDD

#24: na látod, ezt nem vágom, pedig a cimborámnak ez a munkája :)

[ Szerkesztve ]

(#24) TESCO-Zsömle válasza madgie (#23) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Az egy dolog, de 200°C fölött a forrasztott alkatrészek is elmásznak, a háttérvilágítást "terítő" plexilapról nem is beszélve... Úgy a monitor 3/4-e lefolyná magát a kemence aljára... :DDD

Porfesteni, vagy más néven szinterezni elsősorban csak fémeket lehet, mert a felvitt sztatikus porréteget szó szerint ráégetik a sütőben.

ViZion: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) bteebi

bteebi
(PH! addikt)

Kicsit furán néz ki, de amúgy nem rossz. Azért lehetne olcsóbb is :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#26) Gergi

Gergi
(senior tag)

Furcsa ebben a fehér színben, biztos nem cserélném le érte a feketémet.. :))

(#27) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

olyan mint egy kis mini bár hűtő.

Senheiser HD 6XX, Loxije P20 eladó.

(#28) KAMELOT

KAMELOT
(PH! félisten)

Nem lett rossz!

V1200 - 8CORE - 4K

(#29) sing1ep1ayer válasza ViZion (#12) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

:C Variációk:

(#30) Kopi31415 válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Úgy mint a téma kiinduló kommentjében külön kiemelt termék?

(#31) TESCO-Zsömle válasza Kopi31415 (#30) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Nyilván, de ahogy azt már kifejtettem, én azt nem értem, hogy a ház porfestése miként befolyásolja a monitor csillogását...

(#32) sing1ep1ayer válasza sing1ep1ayer (#29) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Upsz, a tükörkép nem stimmelt! :W Javítva. Ezért nem szabad kapkodni.:N

(#33) Kopi31415 válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Amelyik kommentedre válaszoltam, ott általánosan porfestésröl beszéltél.

(#34) TESCO-Zsömle válasza Kopi31415 (#33) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Amelyik kommentemre válaszoltál, ott egy gép porfestéséről beszéltem.

(#35) blackrulz válasza sing1ep1ayer (#29) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

tény hogy nem olyan mint egy e.t és prime nagyvezír közös szerelemgyereke akit fröccsöntőházban neveltek, majd rambo alakította a szellőzősét ;]

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#36) #97716736 válasza sing1ep1ayer (#29) üzenetére

(törölt tag)

:C

(#37) Neovenator

Neovenator
(senior tag)

Úgy tűnik, most most a fehér verziójú házak a májerság, kíváncsi vagyok, ki jön még ki ilyennel...a következő biztos a SilverStone lesz...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#38) Gave

Gave
(őstag)

Tessék, itt már akad választék. :D

(#39) Indy69 válasza TESCO-Zsömle (#24) üzenetére

Indy69
(fanatikus tag)

Nem igazán tuti a porfestés ,mert elvetemedik a ház.Anno egy CM centuriont festettem és utána az oldallapokat alig lehetett rátuszkolni és a teteje is ahol a venti rács volt az is hullámos lett.
Porfestés nem ajánlott :N

[ Szerkesztve ]

(#40) blackrulz válasza Indy69 (#39) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

túlhevítették a kemencében. nem a porfestés a gáz, hanem a szaki aki nem tudja beállítani a hőfokot... 150-180 fokon max 20 percet ki kell bírjon egy ház oldallap még ha papírvékony is mint a centurionak szokott lenni. pont. ha behullámosodik ott ennél melegebb volt

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#41) TESCO-Zsömle válasza Indy69 (#39) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

5 házat porfesttettem (köztük egy bilifüle Codegen-t, aminek az oldallapja nem volt több, mint egy 5cm széles keret, amit a belecsavarozott műanyaglap tartott mereven) eddig, egyiknek se lett semmi baja. Nem is lehetne. Mitől vetemedne el? 200-250°C-ot még az alumíniumnak is zokszó nélkül tűrnie kell.

Ha neked ilyen problémáid voltak, akkor javaslom egy másik színterező felkeresését...

Ami problémát jelenthet az az, ha a régi festést nem szeded le, mert a megnövekedett anyagvastagság okozhat szerelési gondokat.

blackrulz: Lehetséges az? A Centurion acél ház, annak azért jóval több kell elvileg 300-400°C-nál, hogy baja legyen. A festék-réteg is olyan vékony... El tudja vetemíteni a cuccot? :F

[ Szerkesztve ]

(#42) blackrulz válasza TESCO-Zsömle (#41) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

ki tudja mennyit volt kemencében milyen hőmérsékleten és milyen kemencében. vagy nem egyenletesen melegedett és ezért vetemedett, vagy túl volt fűtve, vagy valami mást rontottak el. más miatt nem igazán lehet ilyen. ilyen helyre nem szabad vinni cuccot, mert utána jön a hoax hogy a porfestés nem jó a gépnek mert hullámos lesz a lemez ;)

(#43) Indy69 válasza TESCO-Zsömle (#41) üzenetére

Indy69
(fanatikus tag)

Értem.Én is csodálkoztam mert hát a gyári festéket is valszeg így hordják fel .Na mindegy most már ,de legalább ennyivel is többet tudok :)

(#44) eclipse006

eclipse006
(őstag)

Kicsit olyan mint egy mini hűtő. :))

http://www.facebook.com/SzaboSandorPhotography

(#45) Peetee(tm)

Peetee(tm)
(senior tag)

Nekem a fekete van a kezdetek óta!
Imádom!
:Y Ha tudtam volna akkor hogy lesz fehér biztos vártam volna még!

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.