Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geezer

    aktív tag

    válasz erdoke #12 üzenetére

    Az, amit leírsz érthető.
    Én csak azt látom, hogy eddig nagy volt az Arc náluk: Majd ők megmondják a piacnak, mi kell.
    Nem tetszik a fogyasztónak ez-az, de kit érdekel, ez van, majd meglátják, milyen jó.
    Most viszont igenis mennek a trendek (ha nem is konkrétan pont a versenytársak) után, és az eddigi nagy mellény, és a piaci pionír szerep nincs már sehol. Felső kategóriásak a cuccaik nagy része (ha más nem a kinézet, design terén), de most nem látom sehol a nagy úttörőt.
    És szerintem ez a lefelé vezető út első állomása. Először csak az úttörő szerepet veszíti el, majd a vezető helyet, és amikor ezek összegyűlnek, eszkalálódnak, és átfordulnak a fogyasztók fejében, és eltűnik a nagy mámor, hogy "Húúú, Epöl...", akkor mi marad?
    Nem gondolom, hogy egyhamar tönkre menne a cég, de a lecsúszás veszélye szerintem nagyon is reális.
    A legmagasabb szintű menedzsmentnek nagyon észnél kell lennie a következő években, mert ami most apróságnak tűnik, az a Jobs-i hagyatékot (úgy gazdasági, mint szellemi örökséget) egy-két év alatt nullára redukálhatja.

    MOD:
    üzemidő:
    némi növekedés, fejlődés, de semmi forradalmi. Az aksi Li-ion (ha jól tudom), csak kicsit nagyobb. Az, hogy a saját hardverükre optimalizált (gyors, gördülékeny, de nagyon zárt) OS-ükön elég jó üzemidőt tudnak kicsiholni, nem nagy cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák