Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) .mf

.mf
(veterán)

(#2) bepken

bepken
(addikt)

hát tudod mikor dugnék egy ilyen sz@rt a búrámba....a másik, hogy szerintem eleve hülyeség...a filmen rögzített pislogások számától lesz egyedi a kisfilm vagy mitől?

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#3) Messen

Messen
(csendes tag)

Képzeljétek el, mi lesz, ha az oknyomozó riporterek fejébe jut a technika!

"A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte." - Asimov

(#4) oriic válasza .mf (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Azonnal ez jutott az eszembe nekem is. :D

Live-Die-Respawn

(#5) gyulank válasza bepken (#2) üzenetére

gyulank
(őstag)

Attól, hogy az övé. :D Nézd, és akkor pislogtam. Figyelj!
Megnézheti, hogy ha abban a 3 percben látott volna a másik szemével, akkor milyen szögből látta volna amit nézett, ha arra állt volna az a szeme is, majd az emlékeivel összehasonlítja az olyannak elképzelt felvételt, és megvan a 3D 3 percre.
Az én mobiltelefon állványom nem értem miért nem számít ekkora találmánynak.
Ja, mert azzal felvehetem magam fix állásból. Vagy mert nem írtam a nem tudom hova, hogy csináltam ilyet, vagy mi? :D Vagy csak mert a szeme helyére tette? Ha az orromba teszek egy mikrofont az elég jó?

GA-G31M-ES2C(1.x)+E8400+4GB Windows 10 H 1809/17758.1 x64 Ubuntu Stúdió 19.04 x64

(#6) Vikthor

Vikthor
(veterán)

Nekem ez a rettenet jutott erről eszembe... egyszer elmegy, de legyen a kezedben elég %-os ital... :D

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

(#7) Baggins86

Baggins86
(aktív tag)

Micsoda home poreszokat lehetne vele forgatni. Csak azt a 3 percet fel kéne tornászni legalább 5-re és akkor ok. ;]

(#8) gyulank válasza Baggins86 (#7) üzenetére

gyulank
(őstag)

Ha a 3 perc elképzelt felvétel alapján elképzeli, milyen lett volna a többi perc, akkor olyan, mintha mindig rögzítene. Képzelsz hozzá 2 percet, vagy később veszed fel. Megtisztítottad már a szemüreged a felesleges helyfoglalótól?

GA-G31M-ES2C(1.x)+E8400+4GB Windows 10 H 1809/17758.1 x64 Ubuntu Stúdió 19.04 x64

(#9) pengwin

pengwin
(addikt)

Jobb szememre vakon születtem, a jobb szemgolyómat nem tudom mozgatni, nem tudom szándékosan kinyitni, becsukni a jobb szemem, ráadásul még kisebb is, mint a bal, szóval egy látható fogyatékosságról van szó.
Ennek ellenére én nem tudom felfogni, hogy mi visz rá egy embert ilyen öncsonkításra. Aberrált, beteg dolog... egyedül úgy látnám értelmét, ha visszaadná az ember látását, de azt szerintem nem mostanában fogják megoldani.

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#10) Hieronymus válasza pengwin (#9) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

Nem öncsonkítás.Egy balesetben vesztette el a szemét. (Gondolom nem tudták megmenteni a szemgolyót.)
Neki mindegy, hogy a protézis, kamera is egyben. Pontosabban nem mindegy, mert kamerát akar.

A Végítélet /Doomsday/ című filmben is megjelenik a kamerának használható szemgolyó.
Doomsday részlet
Ez a szemgolyó a testütegen kívül is irányítható. Begurítják felderíteni az ellenséges terepet.

Donki Hóte: '... ha valaki örököl az őseitől egy NAS lejátszót de nem kell neki, akkor kidobja a szemeteskukába."

(#11) Hintalow

Hintalow
(senior tag)

Tuti CP-ből vette az ötletet, a mostani orvtech karakteremnek is van kamera a szemében :)
Plágium!!! :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#12) Zeratul válasza Hintalow (#11) üzenetére

Zeratul
(addikt)

Vagy inkább a Star Treckből esetleg a Babylon 5 ből. G'Karnak volt az egyik szeme mesterséges, amit egyszer otthagyott Shariden elnök lakosztályának hálószobájában. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) mepet

mepet
(addikt)

Ha elkészül valaha ez a film, nem fogom megnézni.

Kamerát szerelt egy a kameránál sokkal nagyobb műanyag valamibe? Hűha, grat! Az egésznek pont az idegrendszerre csatlakozás az érdekes pontja, különben rögzítsen mobillal, vagy akár google glass-el, vagy akár annak a párezer ft-os, kb 10éve elérhető kínai megfelelőjével...

(#14) bepken válasza mepet (#13) üzenetére

bepken
(addikt)

nézd, én is vettem egyszer egy gitárt, amin végül nem tanultam meg játszani. barátunk épp ilyen kaliberű "filmrendező" lehet... :)

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.