Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jones965

    Modder

    Köszönöm a véleményeket! :)
    Természetesen engem frusztrál a legjobban, hogy a jelenleg legerősebb és gyári állapotban is jól túlhajtható vga-k mellé nem sikerült megfelelő cpu-t párosítani. Ez egy retail darab, megrendeltem, ezt dobta a gép. Világviszonylatban is sokkal szebb eredményeket lehetett volna elérni, egy akár +200 mhz-el gyorsabban működő cpu-val. Kesergésre viszont semmi ok, lévén ilyen konfigurációt még eddig nagyon kevesen tudtak tesztelésre megkapni.
    Ehhez pedig ugye nem kevés érdem párosul az ASUS hazai képviselet részéről. Ezúton is köszönöm nekik a lehetőséget ehhez a teszthez a támogatásért.
    Nagyon tudnánk páran örülni az Intel támogatásának, amivel versenyképesebbek tudnánk lenni nemzetközi szinten, de mint már előttem is leírták, a régiónk nem szignifikáns ilyen tekintetben. Szép dolog lenne csak azért tesztelni LN2 alatt, hogy kiválogathassuk a legjobb cpu-kat. Pláne egy ilyen 350e értékű prociknál.

    Ursache: volt olyan teszt, ahol csak 3 gpu volt a rendszerben, mivel a 4.-el már nem skálázódott tovább, sőt inkább rontott a végeredményen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák