Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    jó...most azoknak akinnek nem vagyok normális :DDD : 3070-nél maradva mondok egy példát, aztán döntse el mindenki maga hogy mi az alja meg mi nem?! COD Cold war multi: 1440-es felbontás, médium-high beállítás, RT high on: 110 FPS... természetesen RT OFF esetén 170 FPS körül, de akkor meg minek az RTX kártya ha OFF az RT...bocs, biztos velem van a baj, hogy ha nekem ez a 2020 kártyák alja, és nem a csúcsa...és akkor még nem beszélek arról, hogy hol a 4K meg a 240Hz monitor? Az meg bocs, nem érdekel másnak milyen az anyagi helyzete, nem pénztárca turkálás a célom, bár megjegyezem, hogy vályogházba születtem bele pottyantós budival a 70-es évek elején, és mindent a saját munkámnak köszönhetően értem el, nem pedig alám tették. Így bocs ha nem fakadok azon sírva, hogy kinek mire futja?! Továbbra is azt mondom, hogy egyrészt ez a konfig 2 év múlva normális multira igenis alkalmatlan gyenge lesz....erről ennyit, ha emiatt nem vagyok nem normális, akkor vállalom. Amúgy siralmas, hogy mindenki egy szaros 1M gépen van fennakadva, de ha bemegyek a belvárosba, akkor minden harmadik kocsi 20M felett van, de kb egy perc haladás után jön szembe egy 40M feletti. Az nem drága, de egy 1M-géppel már csak "vagizni" lehet.Főleg egy olyan topicba, ami egy millát karcoló VGA-ról szól?!Vicc

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák