Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) merkucyo

merkucyo
(aktív tag)

Laikus vagyok a témában, de az anyagköltésge egy ilyen mutatványnak sem sokkal kevesebb mint 2.000$ :F

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#2) jones965

jones965
(Modder)

Hajrá Achill3uS!! Megjegyzem, hogy mindkettő stage-t vezeti! :)

(#3) Goldmen75

Goldmen75
(őstag)

Én kikötném, hogy csak víz vagy léghűtés jöhet szóba! Mert a nagy átlag nem tud folyékony nitrogénnel versenyezni...S annak nincs is értelme...

(#4) Kolondrum válasza merkucyo (#1) üzenetére

Kolondrum
(félisten)
LOGOUT blog

Nem neked rendezik, nem a mi rétegünknek. ;)

[ Szerkesztve ]

Suzuki 99Le (1185kg) és Kawasaki 72Le (174kg). Egyik tartós, másik "lép". 195/65R15 Hankook téli 4-es eladó, 2014 év végi, 5mm. 10k, Dunakanyar. No posta! Képet püben! N105 okosóra eladó, új! Elégedett MI 9T tulaj vagyok!! ;)

(#5) merkucyo válasza Kolondrum (#4) üzenetére

merkucyo
(aktív tag)

Egyáltalán nem foglalkozom Pc tuninggal, csak érdekelt, hogy a díjjazás arányaiban tényleg nevetséges vagy csak nekem tűnik annak :U

Egyébként mint sok másnak ennek sem a pénz a lényege, sok sikert a részvevőknek, ha meg indul hazai versenyző akkor meg csak annak ;]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#6) htc07

htc07
(addikt)

szóval nevezz egy gigabyte z97 alaplappal, hogy nyerj egy gigabyte z97 alaplapot?

(#7) #57638400 válasza htc07 (#6) üzenetére

(törölt tag)

Én is ezen agyaltam hosszú percekig, aztán rájöttem, hogy tényleg így van. :DDD

(#8) shiftac válasza htc07 (#6) üzenetére

shiftac
(aktív tag)

Értelmes nyeremény :)
Azt aprón fogja árulni a nyertes a régi lapját :D

Xiaomi Redmi 4 Prime (MIUI Global Stable 10.2.2.0)+Soundmagic E10

(#9) Youri válasza shiftac (#8) üzenetére

Youri
(veterán)

"Tuning nem volt" jeligevel :)

RTX ON

(#10) Zimmy88 válasza htc07 (#6) üzenetére

Zimmy88
(tag)

Na igen, ezt én sem értem... :F

FZR2000 ®

(#11) Achill3uS válasza jones965 (#2) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

koszonom jones, rajta vagyok a témán :D :R

tobbieknek, a pénzdijazasu online oc versenyek elég ritkák főleg manapság, és mivel LN2 jelzésü kereskedelmi forgalomban nem kapható alaplapot kapnak a stage győztesek (ennel nagyobb megtiszteltetes egy hozzank hasonlo hardware fanatikot nem érhet), egyértelmüen jelzi, hogy milyen versenyről van itt szó. extrém tuning. maybe its just not your cup of tea.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#12) apatyas

apatyas
(Korrektor)

"az Intel XTU alkalmazásával kell a legtöbb pontot elérni. Fontos kikötés, hogy processzor órajelének 4497 és 4503 MHz között kell lennie"
Most akkor ezt hogy? Mire érzékeny az az alkalmazás, ha nem cpu órajelre? Időarányos pontszámot ad, vagy valami más részegység órajelére is érzékeny, pl NB? Sajnos nem tudom megnézni a programjuk részletes videóját, saját körülmények miatt.
Szerk.: memó órajelre? Quite obvious..

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#13) Achill3uS válasza apatyas (#12) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

igy van. ram orajel és időzités valamint uncore. ezekben nincs limitáció.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#14) Venyera7 válasza Achill3uS (#13) üzenetére

Venyera7
(senior tag)

Ezt nem hittem volna,hogy pont magyar áll az első helyen és pont PH-s!!Grat sok sikert!!!

(#15) #Morcosmedve válasza Achill3uS (#13) üzenetére

#Morcosmedve
(veterán)

Hajrá! :)

© asszongya'hogy

(#16) Olipapa

Olipapa
(tag)

Szívem szerint én is indulnék egy ilyen versenyen, de sajnos a pénztárcám nem engedi. Nem, hogy egy Z97-es MSI lapot, de még a beletartozó processzort sem tudnám megvenni :DD Így maradok a jóval kevesebb anyagköltséggel járó FX-nél. Azoknak nem hirdetnek ilyen versenyt? :DDD Egyébként, hajrá, minden elismerésem Achill3uS! :)

[ Szerkesztve ]

(#17) h1mpi

h1mpi
(nagyúr)

A háttérképet beállítottam, kapok valamit? :DDD

"I'm not going to be a rockstar, im going be a legend" - Freddie

(#18) #97716736 válasza Goldmen75 (#3) üzenetére

(törölt tag)

Egyetértek :K

(#19) Smiley válasza Achill3uS (#11) üzenetére

Smiley
(őstag)

Hajra, remelem sikerul megnyerni! :C

off: Csak, hogy teljes legyen a kep, egy kicsit megrangathatnad azt a 8800-at is. :Y

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#20) Achill3uS

Achill3uS
(veterán)

Vivi Dominates GIGABYTE Goodbye 2014 OC Challenge

köszönöm mindenkinek aki szorított nekem, ma jelentették be a verseny végeredményét, ennyit sikerült kihozni az ünnepek alatt, sajnalom h nem tudtam befejezni és eredményt csinálni a 3. fordulóra, és hogy a 2. fordulós eredményemet leszedték a hátteres screenshot hiánya miatt (ami 2. hely lett volna), valamint az első fordulóban sem a legjobb eredményem számított amivel 3. lennék, nem 4. de teljesen mindegy, a negativ hullámok ellenére is sikerült a stage 1-ért győzelemért járó díjat elhozni. ha elégedett nem is vagyok, de legalább nem marad bennem tüske a verseny. halkan teszem hozzá folyékony nitrogén egyedül a 2. fordulóban kellett, nekem is léghűtős eredménnyel lett meg az első forduló. a 3.-ban pedig közel alap órajelen kellett futtatni a superpi-t, csak az később indult. :R

[ Szerkesztve ]

(#21) jones965 válasza Achill3uS (#20) üzenetére

jones965
(Modder)

A történteket leszámítva, gratulálok az elért eredményhez. :) Szomorú, hogy egy a Gigabyte által szponzorált versenyző nyerte meg. Nem kicsit etikátlan.

(#22) Achill3uS válasza jones965 (#21) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

koszonom :) őszintén nem is gondoltam volna h bármelyik elite member elindul, de hogy pont ő aki tényleg pont GBT szponzorált. de jobban zavar h nem tudtam megszorongatni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.