Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz Ati1979 #28 üzenetére

    A hűtését én nem találom zavarónak, normál használat mellett gyakorlatilag hangtalanul üzemel. Kb 10 cm-re oda kell hajolni a jobb oldali rácshoz, hogy hallható legyen. Sokkal halkabb mint a cégnél használt Dell E6220-as gépek. Az üzemidő is elfogadható szerintem, 6 óra 720p videó (50% fényerőn) után még 20% volt az akkuban, ma meg több mint 5 órán keresztül telepítettem rá a céges programokat, és még több mint 20% volt az akksiban, amikor töltőre dugtam. Igaz nem ment a kijelző, mert távoli asztallal csináltam. És most épp Win 7 fut rajta, aminek az energiamenedzsmentje rosszabb, mint a 8-nak.

    Nekem már a tokba épített BT billentyűzetes verzió van, ezzel nem vagyok igazán kibékülve. Ezzel a tokkal már 1,5 nyom a tablet, ami már 12"-os notebook kategória. Win 8 alatt elég feleslegesnek érzem, Win 7 alatt inkább kell, de ott meg pont a bejelentkezésnél nem működik (meg persze nem is magyar a kiosztás, de ezzel együtt tudok élni).

    Ami baromira hiányzik a W700-ról, az valami dokkoló csatlakozó, nem is értem, hogy bírták az Acernél ezt lehagyni róla.

    [ Szerkesztve ]

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák