Hirdetés
- Philips LCD és LED TV-k
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
VladimirR
nagyúr
Nekem nem okoz gondot elsőre kilőni a sok szemetet. Megér annyit egy kis célozgatás hogy nem kelljen bajlódni vele többet. Amúgy én a kéretlen reklámokat betiltanám. Azt viszont támogatom hogy ha valaki valamit szeretne akkor hozzájusson minden információhoz és reklámhoz amire szüksége van. Tehát a célzott reklám jó dolog is lehet.
kishazankban pontosan igy mukodik, az elektronikus leveleken keresztuli reklamozas un white-list alapjan mukodik, vagyis ha feliratkozol ra, mert erdekel, akkor kapod, amugy tilos
sajnos, ez csak az elmelet -
alien24
tag
Nekem nem okoz gondot elsőre kilőni a sok szemetet. Megér annyit egy kis célozgatás hogy nem kelljen bajlódni vele többet. Amúgy én a kéretlen reklámokat betiltanám. Azt viszont támogatom hogy ha valaki valamit szeretne akkor hozzájusson minden információhoz és reklámhoz amire szüksége van. Tehát a célzott reklám jó dolog is lehet.
bevannak tiltva, ugyanugy ahogy autoval sem lehet a megengedett sebesseg felett hajtani
vagy ellopni mas tulajdonat... -
tupacamaru
veterán
-
Alukard
senior tag
Ééérekes... amióta fönn van a noScript (igen, FF) nem találkozom ilyen hírdetésekkel...

-
Tomate
veterán
Majdnem minden felugró ablak sarkában van egy X, én automatice erre szoktam kattintani.

Én is csak mikor úgy eldugják azt az X-et hogy fél napig keresem kicsit mérges vagyok...
-
tlac
nagyúr
Hiaba ha a user meg megy es csinalja a marhasagot.... A multkor egy 4000 feletti spyware-es gepet takaritottam csak lestem honnan szed ossze annyit (meg vagy 30 trojan)...
azt nem takarítani, hanem archiválni kellette volna, jó kis gyűjtemény lehetett volna belőle

-
Inv1sus
addikt
Hát én okosabb vagyok. ien problémáim nincsenek. És ebbe a kaspersky is segít.
-
hemaka
nagyúr
Hiaba ha a user meg megy es csinalja a marhasagot.... A multkor egy 4000 feletti spyware-es gepet takaritottam csak lestem honnan szed ossze annyit (meg vagy 30 trojan)...
Egyébként tényleg így van, hogy ha kicsit oda figyelsz akkor nincs gáz.
Hetente egyszer a spyware terminatort lefuttatod, és kész 
-
Hedgehanter
őstag
Emberek mi ebből a tanulság??
Használjatok Linux alapú op.rendszereket. Az alatt könnyű kiszúrni az ilyet, bár én még sose találkoztam hasonlóval (Windows alatt se, pedig meg tudnám különböztetni). Attól meg nem kell félni, hogy összekeveri valaki a linuxos hibaüzenettel.
Amik általában feljönnek, a blokkoló ellenére, azok csak a szokásos Te vagy a 999999 vagy mittudomén hányadik látogató, és nézd meg mit nyertél meg hasonló dolgok. Persze az ilyeneket egyből bezárom, az ablakon lévő x-re meg gondolom mindenki rá tud kattintani, nagyon kell sietni ahhoz, hogy összetévessze valaki azt egy képpel.Szerintem meg csak meg kellene tanitani az embereket hasznalni a netet....
-
copin
őstag
Nálam az explorerbe épült adware és olyan progit akart letöltetni velem, ami kiderítette hogy egy halom vírus van a gépemen. Természetesen csak akkor volt hajlandó letakarítani a (nem létező) vírusokat, ha megvettem a programot, ha jól emlékszem ~20$-ért. Természetesen itt megállt a kíváncsiságom és egy spéci feladatkezelővel (amit a fórumban ajánlottak
) kiütöttem a hibaüzenetet. A "vírusírtót" pedig az Uninstal nevű szigetre küldtem.lordfreyr Főleg amilyen sok féle ablak kezelő van (nálam jwm). Nincs az a vírusíró, aki fel tudna készülni a linuxos ablakokból.
-
Hedgehanter
őstag
-
hemaka
nagyúr
Ja ezert fo a fejem nap mint nap amikor a user sir hogy nem megy a gep pedig a felugro ablakban ranyomott hogy "clean viruses" meg "spyware check"..
Persze hogy ez a szoftver gyartok hibaja mert ok kezdtek el, de ha most atallnanak hullamzo szoveggel jelezni ha baj van akkor a virus spyware irok is atvennek a stilust egy par napon belul.... 
Amugy meg mar lattam olyan "felugro" ablakot ami majdnem elethu masa volt a security center-nek...
Már MSN-es felugró ablkok is vannak, becsapós
De szerencsére a NOD örködik. 
-
Rickazoid
addikt
Emberek mi ebből a tanulság??
Használjatok Linux alapú op.rendszereket. Az alatt könnyű kiszúrni az ilyet, bár én még sose találkoztam hasonlóval (Windows alatt se, pedig meg tudnám különböztetni). Attól meg nem kell félni, hogy összekeveri valaki a linuxos hibaüzenettel.
Amik általában feljönnek, a blokkoló ellenére, azok csak a szokásos Te vagy a 999999 vagy mittudomén hányadik látogató, és nézd meg mit nyertél meg hasonló dolgok. Persze az ilyeneket egyből bezárom, az ablakon lévő x-re meg gondolom mindenki rá tud kattintani, nagyon kell sietni ahhoz, hogy összetévessze valaki azt egy képpel. -
Bici
félisten
Sajna, nem minden ablakot tud blokkolni az Opera, és a FF sem.
Ritkák nálam is a felugró ablakok, de nem mondanám, hogy soha sem találkozom velük, pedig nem vagyok láma. Természetesen nem nyomok rá az OK-ra ész nélkül. -
shtml
őstag
Én is láttam már emberkét úgy böngészni, hogy szédületes sebességgel okézta le a feljövő ablakokat. Az ilyennek természetesen halovány fogalma sincs, mi az a popup blokkoló, a beállításairól nem is beszélve.
-
Hedgehanter
őstag
Ja ezert fo a fejem nap mint nap amikor a user sir hogy nem megy a gep pedig a felugro ablakban ranyomott hogy "clean viruses" meg "spyware check"..
Persze hogy ez a szoftver gyartok hibaja mert ok kezdtek el, de ha most atallnanak hullamzo szoveggel jelezni ha baj van akkor a virus spyware irok is atvennek a stilust egy par napon belul.... 
Amugy meg mar lattam olyan "felugro" ablakot ami majdnem elethu masa volt a security center-nek...
-
Ledfold
tag
Nekem nem okoz gondot elsőre kilőni a sok szemetet. Megér annyit egy kis célozgatás hogy nem kelljen bajlódni vele többet. Amúgy én a kéretlen reklámokat betiltanám. Azt viszont támogatom hogy ha valaki valamit szeretne akkor hozzájusson minden információhoz és reklámhoz amire szüksége van. Tehát a célzott reklám jó dolog is lehet.
-
tupacamaru
veterán
Majdnem minden felugró ablak sarkában van egy X, én automatice erre szoktam kattintani.

-
cousin333
addikt
Valóban vannak cseles popupok, amik hasonlítanak a valódi hibaüzenetekre, ha az embert felidegesíti, akkor simán rákattint, csak hogy végre eltűnjön, és kész a baj. Ezért kell popup blokkolós böngészőket használni...
-
hemaka
nagyúr
Ebben lehet valami, én sem szoktam sokszor elolvasni, csak "jóvanmá, oké, tűnjmáel"...

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON kiegészítők
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON talp
- Intel Core ULTRA 9 285K +32GB 7600MHz DDR5 +GIGABYTE Z890 AORUS ELITE X ICE! Bolti ára közel 700e Ft
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO teleszkóp Class 4 (1db)
- Apple iPhone 16 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:95%
- ÚJ 15" Microsoft Surface Laptop 7 X Elite 16GB 1TB
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- HP 150W töltők (19.5V x 7.7A) kis kék, kerek, 4.5 x 3.0 mm
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 10, Xiaomi Redmi Note 10s, Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Ez sajnos egyre jobban velejárója lesz az internetnek szerintem. Mármint a sok reklám.




) kiütöttem a hibaüzenetet. A "vírusírtót" pedig az Uninstal nevű szigetre küldtem.


