Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Na ok, az egyértelmű, hogy nem is esküvőre találták ki, csak nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon nagy számban erre rákérdeznek hogy van? Teljesen mindegy a minőség!
    Nem szeretném én sem erőltetni, mert most akárki akármit mond, ez egy külön játék. Direkt nem írtam szakmát, mert ez is szét lesz cincálva. :D A lényeg, hogy időigényes ha nem csak összecsapni akarok, stb... Szóval szívesebben foglalkozok én is csak a fotózással.
    Na de! Mindig ott a de. :D Ugye az hogy én mit csinálok szívesen, meg mit szeretne a megrendelő az két különböző dolog. Most ma egy területet mutatnak meg, amit le kell dronnal fotózni. Későbbi építkezés miatt. Ez így még oké is. De esküvőn is már rengetegszer látni, rendezvényeken meg szinte mindig van, ráadásul nem is egy. A sok légtérengedélyes... :D Mondjuk ezek a szabályok, tipikus Magyarország... Nekem mindig bent van a cuccom között, de talán ha egy rendezvényen vettem elő. Ha nem fizetnek érte külön, én biztos nem fogok vele ott pluszban szórakozni.

Új hozzászólás Aktív témák