Hirdetés

Keresés
  • zuhi_ és korpaattila értékelése egymásról

    Hirdetés: Eladó alkatrészek, félkonfigok, ...stb. retro is

    zuhi_ semleges értékelést adott korpaattila számára:

    Kb. 1 hónap után jelzi, hogy az általam (nfs carbon alatt is, mert ehhez keresett agp-set) tesztelt 20 éves videokártya (ti4200) nem működik megfelelően...
    Ráadásul még a hűtését is lecserélte egy általa leírt régi processzor hűtőre. Biztos profi munka egy (saját bevallása szerint is) lelkes amatőrtől és biztos jogos a negatív értékelésem ezek után...

    [Az értékelést a körülmények miatt negatívról semlegesre módosítottam - admin.]

    korpaattila semleges értékelést adott zuhi_ számára:

    Hibás terméket kaptam, kompenzáció nulla. Igaz eltelt egy bizonyos idő mire kiderült, hogy mi a baj a termékkel, meg addigra két számítógépet is tönkretett mire megbizonyosodtam róla, hogy az eladó által küldött termék zárlatos.
    Mindenki hibázhat, de illik kompenzálni! Nem akarok ellene fordítani senkit, ettől függetlenül korrekt eladó lehet, csak most ez nem jött össze! A minimum egy bocsánat lett volna, ehelyett csak azt kaptam meg, hogy amatőr vagyok!Pozitívum:A csomagküldést előre utalással intéztük és nagyon gyorsan nálam volt a csomag!

    [Az értékelést a körülmények miatt negatívról semlegesre módosítottam - admin.]

Hirdetés

Aktív témák

Aktív témák