• #50781952 és caskey407 értékelése egymásról

    Hirdetés: Eladó Apple Iphone XR 64GB TELEKOM FÜGGŐ

    #50781952 negatív értékelést adott caskey407 számára:

    A telefont atvette, elore utalt, utana allitolagosan nem mukodott a telefon felso hangszoroja, aminek nalunk semmi baja nem volt. Amikor megoldast javasoltam, egesz delutan az igazat bizonygatva, mit sem torodott azzal, amit javasoltam neki. Sajnos ez az elso negativ tapasztalatom, eddig is mindig oszinten leirtam a hirdetesben ha valami hibaja volt az altalam hirdetett dolognak, most is igy tortent, ezutan is igy lesz.

    caskey407 negatív értékelést adott #50781952 számára:

    A telefon felso hangszoroja nem mukodik, illetve a mikrofon sem. A kepeken lathato egy kis pontban kristalyfolyas, amit a hirdeto “nem vett eszre, mert nem egesz nap a pixeleket bongeszgeti”. Termeszetesen rakerdeztem hogy van-e hiba a kijelzon, a valaszt egyertelmuen megkaptam: nincs. Aztan megis bevallotta miutan kepeket kuldtem rola, hogy a problema jelen van. A valasza erre az volt: “ez egy 2 eves hasznalt telefon, legkozelebb ajanlom a mediamarktot” Meg mindig nem ertem, hogy a hangszorot hogy tudtak 3-an bebizonyitani hogy mukodott mielott postara lett adva, mikor senki nem probalta ki, illetve csak egy ember hasznalta a telefont. Termeszetesen hozzam lett vagva, hogy leejtettem a telefont, es azert romlott el a felso hangszoro. Izopropil alkoholla torteno tisztitas utan a hangszorobol nagyon halkan jon ki hang, igy szamomra egyertelmuve valt a dolog, hogy tele van kosszal a hangszoro, es cserelni kell.

Hirdetés

Aktív témák

  • #50781952

    törölt tag

    Baratom!
    Senki nem vagta hozzad, hogy leejtetted, ezt te magad mondtad a telefonban, hogy ne hogy azt gondoljak hogy leejtettem.
    Azert tudja az egesz csalad bizonyitani, mert mi beszeltunk vele telefonon, hasznalta a telefont. (Nem kihangositva)
    Rakerdeztel a kristalyfolyasra, amit meg mindig nem tudok mi, azt valaszoltam ra, hogy nem tudom mi az a kristalyfolyas, de nincs rajta semmi. Miutan te atkuldted a kepet, es azt mondtad ezt csak az latja aki ert hozza, es bekarikaztad, akkor kitudtam venni a problemad.
    Igen lehet, hogy koszos a hangszoro, de mivel 2 eves a telefon, es nalunk nem jelentkezett ilyen problema, ezert ezt nem tudtuk kozolni.
    Allitasod szerint a mikrofon sem mukodik, amit megint csak nem ertek hogyan, mert 3 hete a szemem lattara beszelt telefonon a testverem, mukodott.
    Eltudom kepzelni, hogy azert allitasz ilyeneket, mert szukseged van a penzre, mert a 88ezres(lealkudott arat) meg lealkudtad 87 ezerre is. Elhiszem, hogy jo lenne ha visszautalnank valamennyit, de ezek utan nem fogunk.
    Nagyon rossz emberre probalod a csalast rahuzni, mert mindig mindenkinek becsulettel adtam el mindent, neked is probaltam segiteni az elejen, de mivel nem erted meg, hogy ne egesz nap a problemad ecseteld, hanem javasolj egy megoldast, igy nehez segitokesznek lenni. Veled ellentetben elso hallasra is megertem amit mondanak.
    Orultem, hogy megismertelek!
    Szia!

  • #50781952

    törölt tag

    Ja es meg annyit hozzatennek, hogy probaltam segiteni, mondtam, hogy nem ertem, ez hogy lehet. Mondtam, hogy hivja fel edesanyam, mert ok arultak a telefont, en csak meghirdettem. Felhivta, es 20 percet makogott a srac, semmit nem mondott, hogy most mit szeretne.
    Mivel nalunk nem allt fenn ez a problema, ezert mi is allitjuk az igazunk, foleg azutan, hogy a semmibol felhozza, hogy o veletlenul sem ejtette le.
    A kristalyfolyasrol, vagy mi az, arra meg azt tudom mondani, amit a kedves vevo is mondott, hogy az latja aki ert hozza, es allitolag csak a feher hatteren latszik, amin meg egesz keveset van hasznalva a telefon.

  • caskey407

    újonc

    Hozzatennek meg annyit ehhez a temahoz, hogy tenyleg kepesek vagytok ennyire hulyenek nezni egy embert? A telefont majd ha vinni fogom szervizbe, gyonyoru lesz nezni ahogy kiallitjak a papirt a hangszorocsere okarol, ha lehetseges akkor elkerem a regit (ami benne van jelenleg). 1 ember hasznalta tudtommal, hogy tudjak otthon bizonyitani 3-an, hogy ez bizony mukodott? Nekem azt juttattak tudtomra, hogy ez karacsony ota le volt rakva es nem volt hasznalva. Postazas elott le lett tesztelve? Nem. Errol meg szo sem esett, hogy te lattad a hugodat telefonalni vele, mindig csak azt hajtogattad, hogy elmondasa szerint mukodik. :D Jogosan vagyok kiakadva, mert bohocnak nezitek az embert. Ha az izopropil alkohol tisztitja a benne levo koszt, ami miatt nem szol a felso hangszoro, akkor miert mondjatok azt, hogy otthon mukodott? Miutan mar 4x attakaritottam, erdekes hogy van hangja, bar meg mindig csak kb. az 1/4-e egy normalisan mukodonek. Ja es mellekesen, egy ilyen oldalon akkor nem szabad alkudni? :)) . Nem a penzre van szuksegem es gondoltam, hogy utalni nem is fogtok, mert nyilvanvaloan nem ti vagytok a hibasak, (foleg az az egy szemely aki ezt hasznalta) ezt mar regen elengedtem.xddd A kristalyfolyasra meg mar nem is tudok mit mondani, az a kisebbik gond, elengedem.. Itt nem arrol van szo, hogy feher hatteren mennyit van hasznalva a telefon (egyebkent a legtobbet feher hatteren hasznalja az ember a telefonjat) hanem arrol, hogy ezt sem vette eszre senki, akkor ennyi erovel a hangszoro nem lehet hibas? Csatolni fogok ide be kepeket.

    𝕯.𝕱. 𝖙𝖍𝖊 𝖇𝖑𝖆𝖈𝖐𝖘𝖍𝖊𝖊𝖕

  • #50781952

    törölt tag

    Kedves Keszki!
    Ha annyira rossz lenne a telefon, akkor nem 9 nap utan irsz ide, illetve amikor eszreveszed, hogy allitolag, te szerinted nem mukodik a hangszoro, akkor szolsz, hogy visszaszeretned kapni a penzed, es visszakuldod a telefont postan. Tudtommal 2 napig beszeltunk, iMessage-n is, valamint telefonon, probaltam segiteni, nem mondtad mit akarsz.
    Ja es ha mar igy hozzaszoltal megint, elmondanam azt is a kedves olvasoknak, hogy a baratunk hazudozik, egyik nap azt mondja, hogy kocsiban bontotta ki a telefont, masnap azt mondja, hogy az iroasztal felett, termeszetesen. Bar lehet, hogy nala befer a kocsiba egy iroasztal nem tudom. A telefon nalunk mukodott, nyilvan nem csinaltunk rola teszt videot, ki a f*sz csinal ilyet? :D
    Azt tudom, hogy lattam a tesom telefonalni, tobb csaladtag beszelt vele telefonon napi szinten, valamint ha a tesomnak valami nem mukodik, azt szova teszi. Ha ez nem eleg, hogy harman ezt allitjak, akkor nem tudom mi lenne az. (Ezt is leirtam mar eszerszer, telefonon is elmondtam, de a csepp agyadig nem jut el, csak hajtogatod, hogy de jajj hogy tudjak ezt allitani, ha egy ember hasznalta a telefont. Tudod a telefonvonalnak masik vege is van, es eszreveszik ha nem hallja amit mondanak neki. Ezt nem tudom jobban elmagyarazni)
    Nyilvan nem kezdjuk el nyomozni, hogy vajon koszos e a hangszoro, ha itt mukodik. Ha ekkora nagy ajfon szakerto vagy, akkor erdekelne az is, hogy miert mondod, hogy a hangkabelt mi szandekosan elszakitottuk(nem is ertem, hogy tudnank), utana azt mondod, hogy szandekosan beaztattuk, most meg azt, hogy koszos.
    Ha hazudni szeretnel, eloszor talalj ki egy storyt, mert igy eleg atlatszo, hogy mindig mast allitasz, belekavarodsz a szalakban.
    Nyugodtan felrakhatod a kepet, a loteri kutyat nem erdekli. Valoszinuleg egy 2 eves telefon hagszoroja bekoszosodik, de mivel itt semmi baja nem volt, ezert nem szedtuk szet a telefont, hogy belul koszos e vagy sem. (Szerintem szet se lehet szedni, de te vagy a nagy ajfon zseni.)

    [ Szerkesztve ]

  • caskey407

    újonc

    Bar mar szerintem teljesen lezart ugynek van tekintve az egesz, a kepeket elfelejtettem csatolni, de ezt a holnapi napon sajnos be fogom potolni. Nem te hasznaltad a telefont, hanem egy rokonod, ergo te nem tudhatod pontosan, hogy normalisan mukodott, mert te at sem nezted, ki se probaltad, sot, a csomagot se te adtad fel! Mikor telefontal a telefonnal ugy, hogy a fuleden volt? Es vicc, hogy meg mindig bohocnak nezitek az embert, a hugodat nem kellene felelossegre vonni? Attol, hogy te meghirdeted “tokeleteskent” es kozben at sem nezed, hogy milyen problemai vannak, mint pl. a kijelzofolyas, a hangszoro... es erre az a valaszod, hogy ha nem tetszik akkor legkozelebb vegyek a MediaMarkt-ban ujat.xddd

    𝕯.𝕱. 𝖙𝖍𝖊 𝖇𝖑𝖆𝖈𝖐𝖘𝖍𝖊𝖊𝖕

  • caskey407

    újonc

    𝕯.𝕱. 𝖙𝖍𝖊 𝖇𝖑𝖆𝖈𝖐𝖘𝖍𝖊𝖊𝖕

Aktív témák