• #50781952 és caskey407 értékelése egymásról

    Hirdetés: Eladó Apple Iphone XR 64GB TELEKOM FÜGGŐ

    #50781952 negatív értékelést adott caskey407 számára:

    A telefont atvette, elore utalt, utana allitolagosan nem mukodott a telefon felso hangszoroja, aminek nalunk semmi baja nem volt. Amikor megoldast javasoltam, egesz delutan az igazat bizonygatva, mit sem torodott azzal, amit javasoltam neki. Sajnos ez az elso negativ tapasztalatom, eddig is mindig oszinten leirtam a hirdetesben ha valami hibaja volt az altalam hirdetett dolognak, most is igy tortent, ezutan is igy lesz.

    caskey407 negatív értékelést adott #50781952 számára:

    A telefon felso hangszoroja nem mukodik, illetve a mikrofon sem. A kepeken lathato egy kis pontban kristalyfolyas, amit a hirdeto “nem vett eszre, mert nem egesz nap a pixeleket bongeszgeti”. Termeszetesen rakerdeztem hogy van-e hiba a kijelzon, a valaszt egyertelmuen megkaptam: nincs. Aztan megis bevallotta miutan kepeket kuldtem rola, hogy a problema jelen van. A valasza erre az volt: “ez egy 2 eves hasznalt telefon, legkozelebb ajanlom a mediamarktot” Meg mindig nem ertem, hogy a hangszorot hogy tudtak 3-an bebizonyitani hogy mukodott mielott postara lett adva, mikor senki nem probalta ki, illetve csak egy ember hasznalta a telefont. Termeszetesen hozzam lett vagva, hogy leejtettem a telefont, es azert romlott el a felso hangszoro. Izopropil alkoholla torteno tisztitas utan a hangszorobol nagyon halkan jon ki hang, igy szamomra egyertelmuve valt a dolog, hogy tele van kosszal a hangszoro, es cserelni kell.

Hirdetés