• majinvegeta2 és Alajos85 értékelése egymásról

    Hirdetés: Ps5 Lemezes Verzió 2023 Májusig garancia!

    majinvegeta2 pozitív értékelést adott Alajos85 számára:

    Korrekt vevő 🙏

    Alajos85 negatív értékelést adott majinvegeta2 számára:

    Eleinte nagyon szimpatikus, rugalmas és jó fej.

    Este találkoztunk és a pozitív értékelései miatt, addigi korrekt hozzáállása, illetve az, hogy a párjával, gyermekével érkezett,
    (akiket nem szerettem volna feltartani), illetve az én jó hiszeműségem miatt, nem ellenőriztem le az általa átadott terméket ott a helyszínen rendesen.
    Itt hibáztam, de eszembe sem jutott volna, hogy valami nem fog stimmelni. Illetve, hogy utána bármi probléma lehet esetleg.

    Újszerűnek hirdette, majd direkt rákérdezés után is makulátlannak mondta a gèpet. (Minden dokumentálva van, bizonyítható.)

    Másnap amikor felébredtem, kibontottam és jeleztem is neki, hogy gond van. Piszkos - poros volt a gép, karcokkal, kopásokkal, illetve a joystick is. Nem egetverően nagy hibák, de az újszerű és makulátlantól nagyon messze van!
    Több megolsási lehetőséget is ajánlottam!
    Azt, hogy vegye vissza 195.000 helyett 190-ért, mert foglalkozott vele, Illetve azt is, hogy utaljon 10.000ft kompenzációt, hiszen nem újszerű a gép, nincsen egy ép eleme. Joystick is karcos.
    A felelősséget nem vállalta!
    180.000ft- ot ajánlott a gépért.

    Szerintem nem sikerült korrekt üzletet kötni és érdemes mindenkinek odafigyelnie rá amikor üzletelnek, hogy minden rendben menjen!
    Sajnálom, hogy 10.000ft- on ment el a becsülete.

Hirdetés

Aktív témák

Aktív témák