• Balazs0228 és SUPREME7 értékelése egymásról

    Hirdetés: LG Flatron 19" LCD monitor (fekete) 1440x900

    Balazs0228 negatív értékelést adott SUPREME7 számára:

    megbeszéltük a vételárat, amelyből még engedtem is 2 ezer ft-ot. Felhívott telefonon, megbeszéltük az átvétel helyét és időpontját, ahol nem jelent meg, majd pedig hívogattam telefonon és természetesen jó magyar szokás szerint nem vette fel a telefont.

    SUPREME7 értékelést adott Balazs0228 számára:

Hirdetés

Aktív témák

  • SUPREME7

    őstag

    A Hardverapró szabályai szerint akkor kaphatnék negatív értékelést, ha konkrétan kárt okoztam volna az eladónak. Az eladót felhívtam, hogy ÉRDEKEL a monitor, X összegért, ezt az ajánlatot elfogadta, majd azt beszéltük meg, hogy mivel egész nap otthon van, bármikor mehetek MEGNÉZNI, szó sem esett konkrét időpontról, és arról, hogy 100%, hogy megveszem, és mivel az állapotáról és a hozzá tartozó kábelek meglétéről nem tudott biztosat mondani, és egyéb kétségeim is felmerültek, ezért nem mentem. Kétségtelen, hogy nem szóltam neki, hogy mégsem érdekel a termék, de véleményem szerint, ha mindenki negatív értékelést kapna, ha érdeklődik egy termék iránt, de mégsem veszi meg, akkor a tagok felének lenne negatív értékelése. Az, hogy egy moderátor a "másik fél" - azaz az én megkérdezésem nélkül engedélyezte neki az értékelésemet az pedig vicc, ugyanis kárt nem okoztam. :U

Aktív témák