Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz kekegsm #44 üzenetére

    Más a véleményünk, nekem 200k-ért se lenne jó vétel billentyűzettel.
    Az ipad miért lenne már rossz?
    Egy ipad 2 16 Gb tárhellyel 100k alatt megvan és az is bírja egész nap, alkalmazások egy millió rajta. Nyilván nem lehet összehasonlítan iegy teljes értékű windost futattó géppel, de most öszintén, komoly munkára ezt ki fogja használni? Abból induljunk ki, hogy a tablet egy szórakoztató eszköz és ilyenért az emberek nem fognak annyit adni mint egy Thinkpadért vagy asztali számítógépért.
    Ráadásul ez a sok vacak szerintem felesleges is egy teljes értékű windows futattó gépbe. (gps, nfc stb)
    Szerintem akinek nem elég a napi 4-5 óra üzemidő egy netbookhoz, az vegyen külső akkumlátort például, de ebből arra következtetek, hogy egész nap megy a gépe, igy a 8 óra se lenne megváltás számára...
    Telefont meg lehe tkapni 100k alatt normálisat, még választhatsz is, hogy wp vagy android, esetleg balckberry:)

    Szeritnem ez a gép, emg az ehhez hasonló méregdrága dolgok nem fogják megváltani a világot, a hozzánk hasonló szegényebb országokban tuti nem, nyugat-európában meg az USA-ban szeritnem továbbra is ipad fog menni, márcsak a márkaarculata miatt is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák