Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) tjb007

tjb007
(nagyúr)

„sikerült meggyőzniük a Valve-ot”

A Shield ára meg csak korlátozott ideig lesz ennyi.

(#2) Golli

Golli
(tag)

Ennyire nem kell a shield az embereknek? Nem mintha ez meglepő lenne a mai telefonok felhozatalát tekintve...csak mégis megéri nekik ezzel bajlódni? Van az eladásokról és a haszonról valami adat?

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?"

(#3) tjb007 válasza Golli (#2) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Inkább szenvednek vele és próbálják szépíteni a dolgokat, minthogy beismerjék, hogy bukás lett ez a projekjük is.
Az eladásról meg amennyire tudom nem tettek még semmit sem közzé, de szerintem nem is fognak.

[ Szerkesztve ]

(#4) vicze1

vicze1
(nagyúr)

"Erista kódnevű rendszerchipről, aminek a felépítése még ismeretlen, de 2015-ben tervezik a bemutatást"
Lesz az 2017 is. ;]

A mobil CUDA milyen platformra érkezne? Mert Android és ARM Win kizárt, így marad a sima Linux.

Portal: Onnan, hogy OpenGL-re úgyis átírták, az ES-re való lebutítás, már nem egy túl nagy megerőltetés volt szerintem. Valószínű egy ideig excursive lesz, aztán jön androidra és iOS-re.
Viszont ha visszaáll a Shield ára az elég vicces lenne azért. :P

[ Szerkesztve ]

(#5) tjb007 válasza vicze1 (#4) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Pedig vissza fog: [link]

(#6) smkb

smkb
(őstag)

Lehet nem is kell már a Parker, mert az Eristaba lehozzák az NVLinket.

(#7) vicze1 válasza tjb007 (#5) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

Tudom, hogy úgy van hirdetve, és gondolom a húsvétot akarják meglovagolni, de ha visszaviszik 250re ugyan úgy nem fogja senki venni. :)

(#8) tjb007 válasza vicze1 (#7) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Miért ? Szerinted most majd taposni fogják egymást az emberke érte ? ;]

(#9) vicze1 válasza tjb007 (#8) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

nV szerint igen. ;] (Máskülönben mi értelme az időszakos csökkentésnek? Raktársöprés. :P )

(#10) Abu85 válasza smkb (#6) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Azt meg minek? Ez egy Tegra lesz a consumer termékekbe. Az NVLink egymagában annyi kivezetés, amennyit ebben a kategóriában meg lehet engedni. És akkor még kell a tű az összes többi vezérlőnek. Nem fognak mobil, de még asztali eszközökbe sem 2500 tűs SoC-okat gyártani.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#11) bunevo

bunevo
(tag)

Egy ilyen K1-es fejlesztőkörnyezetet elfogadnék, de gondolom nem dobják piacra. :(
Pedig rádugnám egy régi monitorra vagy a TV-re és milyen jót lehetne vele játszadozni.

(#12) banhammer

banhammer
(veterán)

Ejjjjjj, de jó lenne egy "nem csak Tegra" Portal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) vicze1 válasza bunevo (#11) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

Itt rendelheted meg, ha US-ben laksz, vagy egyéb kerülőút máskülönben, 192$.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.