Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbertkrl

    aktív tag

    Nem azért mondom, de ki mit várt ettől a készüléktől? Akik bekommentelik ide, hogy meg lehet karcolni a belső kijelzőt védő burkolatot, az mit hitt? Hogy majd a reszelgetések után nem lehet megkarcolni a műanyag szerű védőréteget? Nem tudom milyen álomvilágban élnek páran, de szerintem mindenki sejthette, hogy ez biza nem lesz üvegből belül, mert HAJLIK. Szerintem kifejezetten jó irányt mutatott a samu minőség terén. Elképesztő, hogy konkrétan nem bírta eltörni a zsanért a zack, pedig látszódott, hogy nem kíméli. Az, hogy belevágott egy baromi éles pengével a kijelző szélébe és a pixelek abban a sorban megadták magukat az pedig szerintem baromira nem a szokásos használati módját hivatott bemutatni ennek a telefonnak. Szerintem elképesztően jó az irány. A külső kijelző szerintem is egy ocsmányság, bár a felhasználói igényeknek így is tökéletesen megfelel. Aki fel akar hívni valakit, vagy sms-t akar küldeni, vagy éppen gyorsan meg akar nézni valamit, nem hiszem, hogy hiányérzete lesz a kis kijelző miatt, ráadásul kinyithatja a cuccot és akkor pillanatok alatt ott folytatja a munkát, ahol abbahagyta, csak nagy kijelzőn. Vannak hibái, a homokszemek nem csak a tengerparton mehetnek bele, hanem bizony egy sima nadrágzsebben is vannak apró kis porszemcsék, amik becsúszhatnak a zsanérhoz, illetve a kijelzőhöz. Ez bosszantó valóban. De ahhoz képest, hogy ez egy "első" próbálkozás a samu részéről, szerintem pofás és előremutató dolog. Az a pillangós effekt meg brutálisan jól néz ki a kijelzőn szvsz.

    Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

Új hozzászólás Aktív témák