Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Papírforma.

    Nincs igaza azoknak akik váltig állítják, hogy nincs köze a csökkenésnek a banhoz. Csak saját példából kiindulva is tudom, édesanyám akarta cserélni Huawei P9 Lite 2017-es telóját és kifejezetten Huawei-t szeretett volna mert elégedett volt vele, csak 2 év után már döcögött, viszont én is biztonsági okokból inkább Xiaomi-t (Mi9 SE) vettem neki, pedig korábban óckodtam a márkától. Aki tényleg 2-3 évig használ egy telefont annak gondolnia kell arra, hogy mi van ha nem jön több főverzió, biztonsági frissítés...főleg mivel előző készülékével is belefutottunk, vettem neki egy Lumia 735-öt, aztán 1 évvel később Microsoft bejelentette, hogy nem frissíti Windows Mobile 10-re, Windows Phone 8.5-ön meg leállították a Messenger támogatást...amit meg napi szinten használt...még 1 ilyenbe nem akartam belefutni. És valószínűleg nem a miénk az egyetlen ilyen példa.

    De ezek az adatok azt is mutatják, hogy a Google-nek nem kell reszketnie a Huawei elvesztésétől, az Android-iOS részesedés arány egyáltalán nem változott, az elszivárgó felhasználókat gyakorlatilag teljesen felszívta a Samsung-Xiaomi kettős, ami mondjuk kishazánkban az egyetlen normális, hazai retail hálózattal rendelkező alternatíva...

Új hozzászólás Aktív témák