Hirdetés

2019. július 17., szerda

(#1) apatyas

apatyas
(Korrektor)

Nem volt mostanában az AMD-nek valami lynx kódneve már?
Szerk: Dehogynem:
Lynx platform

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#2) Reggie0

Reggie0
(PH! nagyúr)

Inkabb az aszinkron processzorok fele kene elmozdulni.

(#3) azbest

azbest
(PH! félisten)

A mobil core2 procik is felezték az "fsb"-t a legalacsonyabb szinten. 8x100 -ra mentek le. Szóval csináltak már hasonlót régebben is, persze a 24 az azért odavág.

(#4) FlekkeN

FlekkeN
(fanatikus tag)

Egyátalán nem értek hozzá ezért kérdem:
Lehet-e olyan, hogy 100Mhz-es sebességnél valami hibásan működik, ezért lekorlátozzák mondjuk ebben az esetben 24Mhz-re ezzel kiküszöbölve a problémát?

(#5) Reggie0 válasza FlekkeN (#4) üzenetére

Reggie0
(PH! nagyúr)

Igen. Bar ebben az esetben pont nem errol van szo.

[ Szerkesztve ]

(#6) mghltm válasza apatyas (#1) üzenetére

mghltm
(PH! addikt)

nepszeru a vadmacska, meg szuper bongeszo is van belole ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7) MongolZ válasza mghltm (#6) üzenetére

MongolZ
(PH! addikt)

:O :O :O
HIÚZ!!!

(#8) FlekkeN válasza Reggie0 (#5) üzenetére

FlekkeN
(fanatikus tag)

Köszi. Csak azért érdekelt, hogy meg tudják-e csinálni azt, hogy kiadnak egy szériát hibás processzorra alapozva ahol a hiba ki van javítva korlátozással. Azt tudom, hogy magokat letiltanak ilyen esetben és lesz a 4-ből mondjuk 2, de busz sebességéről nem tudtam, hogy meg lehet-e csinálni.

(#9) GerykO

GerykO
(senior tag)

A K7es Bartonommal SF-al, és RM-CLOCKal kapuztam az órajelet...
Mekkora újdonság...

[ Szerkesztve ]

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#10) lujó55 válasza Reggie0 (#2) üzenetére

lujó55
(PH! addikt)

ott a pont :K

(#11) .mf válasza azbest (#3) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

Így van, pont akartam írni, hogy a 200MHz FSB-s C2D mobil prociknál is volt már hasonló fícsör, felezték az FSB-t 100-ra.

Vártam a Haswellt, de a D-sub hiányát eléggé fájlalom. A cégekben használt projektorok döntő többsége csak D-sub-os, digitális bemenet nélkül.

(#12) azbest válasza .mf (#11) üzenetére

azbest
(PH! félisten)

"A cégekben használt projektorok döntő többsége csak D-sub-os, digitális bemenet nélkül."

Már egész olcsón is be lehet szerezni hdmi->vga vagy dp->vga átalakítókat. Annyi probléma lehet velük, hogy gyakran nincs rajtuk plusz tápcsatlakozó, hanem élősködnek a port kis terhelhetőségű tápján, ami nem feltétlen tesz jót a rákötött számítógépnek. [link]

Szerk.: most látom, hogy a dp akár 500mA tápot is adhat szemben a hdmi szabvány 20mA-jával. Az átalakító 200mA körüli energiát vesz fel.

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Aztán majd lesz olyan belassulás rendszerszinten, hogy öröm lesz nézni... Ennyire kár erőltetni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.