Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) Jim Tonic

Jim Tonic
(nagyúr)

Még mindig a Stacker STC-T01. :D

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) pipo112

pipo112
(senior tag)

Szép darab azt meg kell hagyni, igazán dizájnos és kellő képen letisztult !
Viszont nem olcsó és a mellé gyártott moduláris darabok se .Ettől ffüggetlenül életképes lehet egy esetben ,ha a későbbiekben olyan cserélhető darabokat és dizájn elemeket gyártanak kínálnak hozzá amik tényleg egyedivé teszik és a felhasználó beletudja vinni a saját stílusát.
Akkár mint egy igazi moder, mind ezt elfogadható áron ,és erre a CM még különböző versenyeket is rendezhet a creatív vásárlóknak.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#3) mmdms

mmdms
(őstag)

Most már tervezhetnének egy olyan házat is, ami nem vázhoz erősített pókháló. :)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#5) rambustibi

rambustibi
(őstag)

videó: [link]
Egész tetszetős és praktikus dolgokat lehet megvalósítani.

Klaus: Audi B6 S4 Avant 4.2 V8 (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#6) TESCO-Zsömle válasza mmdms (#3) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ahhoz olyan HW-kell, ami nem nyákra forrasztott kazán. :P

(#7) DR|FTK|NG válasza twollah1976 (#4) üzenetére

DR|FTK|NG
(addikt)

Lol. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) mmdms válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

mmdms
(őstag)

Ott a pont!
Szerva ott, csere itt! :)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#9) nyunyu

nyunyu
(nagyúr)

Magyarul kiadtak egy 80%-os keszultsegu hazat 120%-os aron, majd az 1-2%-nyi "kiegeszitoket" megveheted ujabb 10%-ert?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) XuChi

XuChi
(addikt)

Szép új világ. Lassan majd a vga-t is memória chip-enként és tranzisztoronként kell megvenni :W

(#11) KikiGames válasza XuChi (#10) üzenetére

KikiGames
(csendes tag)

Akarom! Akarom!
Gondolom HUF-ban mérve még drágább lesz. :/

Ammeg milyen ház amit te írtál?

[ Szerkesztve ]

Üdv: KikiGames

(#12) electrodoki

electrodoki
(aktív tag)

Na ez fasza! Csak most vettem egy Bitfenix Shinobi-t. Sajna az országunkban nem túl elterjedt márka, külföldön annál inkább.. De rendkívül meg vagyok vele elégedve!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#13) pipo112 válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

pipo112
(senior tag)

+1 :C

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#14) Televan

Televan
(veterán)

Mire összeállítom a teljes házat lesz vagy 100$. ;]

???

(#15) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

Tetszik ez a modularitás-dolog, de látok benne hibalehetőséget bőven. Nem mindegy hogyan kapcsolódok majd a vázhoz, ha kaki anyagból van 2-3 csere aztán lehet kidobni? :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#16) Kopi31415 válasza Ł-IceRocK-Ł (#15) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Mit gondolsz mi benne az üzlet?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#17) Ł-IceRocK-Ł válasza Kopi31415 (#16) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

Az hogy silány anyagokból rakják össze hogy a paraszt többet vegyen, mert hamar kukázni lehet?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) swado

swado
(tag)

Egy csomó ház ugyanezt tudja, csak alap áron minden tartozék jár hozzá. :U

Még ha lenne hozzá millió húúdeszuperegyedi külső, akkor is katasztrófa, hogy a befogó keretekért plusz fizetni kell. Ráadásul ennyit.

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#19) Feketelaszlo válasza swado (#18) üzenetére

Feketelaszlo
(senior tag)

Alapból is van benne 2 x 3,5" keret, csak pénzért lehet még többel bővíteni, akinek ez nem lenne elég. Márpedig szerintem a többségnek elég, aki jól belakható házat keres, annak úgyis kevés lesz a csupán 2 darab 5,25" hely.

(#9) nyunyu: 100%-os házat kapsz, 150%-os áron (de lehet, van az 200% is). A kiegészítők többsége esztétikai lesz (más formájú/színű/mintázatú elemek), nem funkcionális. Lehet, hogy műszakilag mondjuk csak gyenge közepes a ház, de üzletileg akkor is siker lesz, ha nem lesz belőle nép-termék.

(#20) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)
LOGOUT blog

Tetszetősek, de kissé olyan régiesek.

🏎️ 🏁

(#21) Sebestyen01

Sebestyen01
(őstag)

Storm Trooper annál jobb nincs..... ez a nyomába nem ér! :U

(#23) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Túl sok a felesleges műanyag csicsa, és nincs hotswap.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#24) Viktor81

Viktor81
(senior tag)

Nem latom benne a csodat... Ennel jobbat is tud a CM (mar tobbszor megmutatta). Igazabol nem is ertem a koncepcio lenyeget, lenyegeben megcsinaltak mondjuk a 690 utodjat, kivettek belole a modularis alkatreszeket es kulon aruljak ? A masik, hogy mitol lesz ez egyedi ? Lesz kesobb hozza piros elolap ? Egy normalis, kezdo moddernek ez vicc. Szeretem e CM hazait, de ez szamomra nem nyujt semmi ertekelhetot.

(#25) Kékes525 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Azt cseréltem le egy Cooler Master HAF_932_Advanced-re.

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#26) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Mire minden tartozékot egyesével becsomagolnak kis kartondobozokba költségesebb lesz mint ha venne egy jó házat. Nekem tetszik az elgondolás, de műanyag házat nem vennék, abból már kinőttem :U

(#27) exedoc

exedoc
(aktív tag)

Szép, de a Storm Trooper-emet nem cserélném le rá.

(#28) Johnny001

Johnny001
(senior tag)

Hi!

HAF 932

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893 Hőfényképezés, épületdiagnosztika www.dolen.hu TermészetBÚVÁR www.tbuvar.hu, Johnny001 dolen.atw.hu

(#29) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Nem nez ki rosszul, bar cserelgetne a tokom a gagyi muanyagokat rajta.

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#30) SunMount3r

SunMount3r
(veterán)

160$ az alap, aha, most kell röhögni?!

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#31) Feketelaszlo válasza SunMount3r (#30) üzenetére

Feketelaszlo
(senior tag)

Nem, a Pro annyi, az alap 125$. Alternatívaként javaslom a gyártó oldalát, ahol szépen, mindenki által érthető táblázatba vannak rendezve a két típus jellemzői, úgy tűnik sokaknak túl velős volt a cikk. Mindkettő ház teljesen életképes úgy is, ahogy a gyárból kijött, mindenféle csicsa nélkül, de a slusszpoént nyílván az fogja jelenteni.

[ Szerkesztve ]

(#32) ƬΛЯΛ

ƬΛЯΛ
(aktív tag)

Túl sok a műanyag rajta az én ízlésemhez, de a formája egész jó. Bár egy kicsit szürreálisan drága :U

→Az IGAZSÁGból elveszett az "i"... /Hofi/←

(#33) XXArcAngelXX válasza Sebestyen01 (#21) üzenetére

XXArcAngelXX
(tag)

:N +1

Nekem a párja a Stryker van és gyönyörű darab. Letisztult forma, bitang jó fényezés, vízhűtésre felkészítve, tápnál rezgéscsillapított és mindenhol porszűrős. A beépített ventilátor és világítás vezérlésről, a szervízdobozról és ssd dokkolóról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#34) Sebestyen01 válasza XXArcAngelXX (#33) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Ámen! Amolyan örök darab, maximálisan megérte anno az árát! :K

(#35) Kékes525 válasza swado (#18) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Azért ez így nem igaz. A Cooler Master házak mindig a legjobbak között voltak.

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#36) Ricardo128 válasza Kékes525 (#35) üzenetére

Ricardo128
(aktív tag)

Azt nem mondta, hogy ez nem így van. Csupán azt, hogy olcsóbban veszel hasonló házakat más márkától. :DDD Attól még a CM marad a legjobbak közt. :K

gölmétcsül ©

(#37) Kékes525 válasza Ricardo128 (#36) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Nem egészen azt mondta: "Egy csomó ház ugyanezt tudja, csak alap áron minden tartozék jár hozzá. :U". Ha ugyanazt tudja egy csomó másik is, ráadásul olcsóbban minden tartozékkal akkor a CM egyértelműen rossz. Csak ez így nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#38) cacasz02

cacasz02
(aktív tag)

Ez akkor is csak egy ház semmi különös :/

(#39) Kékes525 válasza cacasz02 (#38) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Igen, de az is nagyon fontos része egy jó PC-nek.

(#40) Viktor81 válasza Kékes525 (#39) üzenetére

Viktor81
(senior tag)

Bizony, nagyon meghatarozo alkatresz. Nalam peldaul elorebb valo egy VGA-nal.

(#41) Piftuka válasza nyunyu (#9) üzenetére

Piftuka
(addikt)

"Magyarul kiadtak egy 80%-os keszultsegu hazat 120%-os aron, majd az 1-2%-nyi "kiegeszitoket" megveheted ujabb 10%-ert?"

Valahogy úgy. :K Az alapelgondolás a személyreszabhatósággal kapcsolatban nem rossz, sőt...

Én viszont továbbra sem tudom megszokni ezeket a robosztus, "UFO dizájn" formákat. :U

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.