Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz hallador #16 üzenetére

    Hagyjuk már ezt a szegény AMD stílust, amikor Te és a haverok jönnek azzal, hogy minden rossz ami nem AMD, akkor hol szoktál lenni? Vagy akkor nem vagy ekkora békebíró? Nehogy már minden más hibája legyen, ugyan tudom, hogy Magyarországon minden más hibája, meg mindig szeret panaszkodni, de ember ezzel ne gyere már elő, mert nem óvoda... Aztán itt csak az Intel hibázott eddig senki más legalábbis szerinted...

    Te nagyon hülye vagy, hol írtam, hogy az amd nem hibázott soha? De azt felróni egy cégnek, hogy eddig nem gyártott wifi modult az év vicce. Nem az amd-t védtem, azt hoztam fel, hogy Te nem vagy intel fan, ezt annyiszor leírtad már, de közben csak magasztalod az intelt még akkor is amikor szart tesz le az asztalra, az amd-t meg csak támadod minden gyerekes hülyeséggel. Ha az intel ellen írnak hülyeséget veled ellentétben, akkor is leírom, hogy hülyeséget beszélnek, mert engem nem érdekel, hogy amd vagy intel van ráírva.
    Az aláhúzott rész, pont Te sírtál, hogy eddig a wifi modult másoktól szerezték be az amd eszközökbe.

    Persze ehhez ismerni is kellene a számítástechnika történelmet is, csak nálatok ez az elmúlt 2 évre szokott korlátozódni, ami azért probléma, arról nem beszélve, hogy valamelyik gyártó valamit elkövetett, akkor b@szk1 ezt hallgatja ez ember 100 év múlva is, mert ilyenkor jönnek a parázsviták, de legalább meg is sértődtök, mert hát Árpád népe....Nem óvoda, meg nem felejt...

    Mai napid lehet olvasni, hogy az amd kazán sokat fogyaszt, miközben ez már rég megfordult, de persze ezzel senki nem foglalkozik. Ezek alapján a nagy fanok meg az elmúlt 2-3 évet úgy élik meg, hogy meg se történt, csak az a lényeg, ami régen volt. Sokkal jobb megoldás.
    Pl engem nem érdekel, hogy 5 éve mi volt, mert a jelenben kell vásárolni, most azt veszem, amelyik az adott keretből a jobbat nyújtja a számomra, régen az intel volt, jelenleg meg lehet választani adott kategóriákban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák