Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz punchman #48 üzenetére

    Nem féltem én az intelt. Ráadásul inkább bukik mainstream vonalon, mint Szerver vonalon, mert ott több a nyereség. ;) És amíg ilyen sok intel FAN van, addig még annyira sem féltem őket. ;) Egy felmérés szerint a felhasználók 44-45 %-a semmilyemn körülmények között nem váltana semmire intelről. És ha ők így is-úgy is megveszik, minek erőlködni? ;) Úgyis erősebbek 1 szálon (2-n már nem annyira - SMT vs HT), így még az sincs, hogy a másik tudja a legjobbat mainstream vonalon, csak ár/érték arányban ad többet, aki meg nem dolgozik, hanem játszik, és FPS vadász, az úgyis megveszi. Tehát simán lehet, hogy ez egy mesterséges alultermelés, mert nem akarják, hogy beragadjon a 8. generáció, és így a 9. már eleve jó pozícióból indul, a 8-diknál pedig nem kell árat csökkenteni. Ezen felhasználóknak úgyis csak töredéke megy át AMD-hez, aki nagyon számolgat, de elvileg nagyjából fele-fele a paici részesedés maintream-en, így nagy változás már nem nagyon lesz e téren. ;)

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák