Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FLATRONW

    őstag

    "Most azonban a konzorcium ezt rohamtempóban frissítette, így máris elérhető az eDP 1.4b, amely az eDP 1.4a opció főbb tulajdonságait megtartotta, és pár fontosabb újítással kiegészítette."

    Voltak kevésbé fontos képességei az 1.4a-ak, amiket az 1.4b már nem tud?

  • szabi80sz

    tag

    Hiába vannak ezek a szabványok: a legtöbb esetben sem a gyártó, sem pedig a forgalmazó nem tünteti fel a verziószámot sem HDMI, sem pedig a DP port esetén. Jártam már úgy, hogy rossz kábelt vettem, mert a raktárban maradt a régi készletből és előbb ezt adták el.. A legtöbb esetben, ha a verziószámról érdeklődök az eladótól, akkor bunkó paraszt módon még engem néz kellemetlen vevőnek.. Már gondolkoztam rajta, hogy a fogyasztóvédelemhez fordulok, csak még sosem jártam feléjük, és új dolog. :) De majd belevágok, már csak azért a sok kellemetlen élményért is, amit az eladók okoztak, akár a lenézésükkel ("Mit képzel ez a f*sz? Adom neki a sz*rt és legyen neki az jó!) , akár azzal a sok kidobott pénzzel, amit a sok rossz kábelre költöttem, mert mindig csak azt vettem észre, hogy nem úgy működik a rendszer, ahogy kellene... Már jól működik, mert sokadik vásárlás után találtam olyan kábelt, ami jó.. Viszont, ha valaki UHD tv-t vesz és ahhoz keres kábelt, az kb. úgy járhat mint én.. :(

Új hozzászólás Aktív témák