Hirdetés

2017. július 28., péntek

(#1) Crytek

Crytek
(PH! kedvence)

Szomorú :(
Pedig pascalos cumora akartam cserélni a régi tabletem..

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#2) SonicX

SonicX
(fanatikus tag)

Javítsatok ki ha tévedek, de nem úgy volt hogy Amd SoC lesz az NX-ben, hogy megmaradjon a portolhatóság a többi konzol között amit a Nintendo is hírdetett? Az egy dolog hogy ARM tech kellene hogy a mobil piacról is megkapják a játékokat...

The Fastest Thing Alive

(#3) R9DEON válasza SonicX (#2) üzenetére

R9DEON
(senior tag)

Az Nvidia konzolban hogy legyen már AMD SoC, van a Nintendoban a Microsoftban és a Sonyban.

(#4) Cassi válasza SonicX (#2) üzenetére

Cassi
(fanatikus tag)

Nem megerősített hírek szerint eredetileg úgy volt, hogy lesz külön asztali és hordozható-hibrid konzol, az előbbiben lett volna AMD SoC, de végül csak az utóbbi maradt meg. Nem hiszem, hogy lett volna esélyük a PS4K-val szemben.

(#5) rottenbull válasza R9DEON (#3) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

A Nintendo NX-ben tegra lesz, talan erre utalt az olvasott kollega.

(#6) SonicX válasza R9DEON (#3) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

félreértetted... NX-re írtam hogy AMD SoC lesz benne, ha jól emlékszem... nVidia-t nem is említettem sehol sem... a cikkben volt hogy talán nVidia soc lesz az NX-ben...

The Fastest Thing Alive

(#7) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

A "soha" az elég erős jelző. Szerintem fontos, hogy ezek a gyártók időnként megmutassák a koncepciójukat, főleg akkor, amikor az OEM gyártók nem látnak abban fantáziát. Remélem az AMD is megteszi ezt, amikor jövőre piacra dobja az új mobil APU-it...és látunk pár saját márkás prémium "ultrabook"-ot és 2 in 1 gépet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) cain69 válasza SonicX (#2) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

úgy volt, de aztán állítólag az nv bevásárolta magát a projektbe [link]

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#9) SonicX válasza cain69 (#8) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

remélem nem igaz... jobban tetszene az amd tech az nx-ben is az átjárhatóság miatt, hiába nem lesz nx-em, de sokaknak jó lenne

The Fastest Thing Alive

(#10) R9DEON válasza SonicX (#6) üzenetére

R9DEON
(senior tag)

Bocsi valóban félre értettem, nem hiszem hogy Nvidia lenne az NX -ben mivel az AMD már egy éve tervezi a cuccot volt is róla hír itt a PH-n, de minden megtörténhet.

(#11) rottenbull válasza R9DEON (#10) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

Ja, volt cikk, 2 hete. nVidia Radeon lesz benne.
Szolj a pirosaknak, hogy abba hagyhatjak a tervezest, nem ok nyertek a tendert.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12) UnSkilleD válasza R9DEON (#10) üzenetére

UnSkilleD
(senior tag)

de, pedig tegra lesz az nxben, már jó pár hete lehozták külföldi oldalak

line con 0

(#13) cain69 válasza SonicX (#9) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

nem igazán egy kávéház a kettő. a tegra olyan sub15wos történet, a ps4 és az xone meg kb. 75.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#14) eight válasza cain69 (#13) üzenetére

eight
(senior tag)

Xb1 nem is lenne olyan nagyon messze ha mondjuk a Nintendo Tegra X2-őt rakatna bele, de az is igaz, hogy nem arról híresek, hogy a top cuccokkal szerelnék a konzoljaikat.

(#15) Baskiria

Baskiria
(őstag)

Azt írják a termék törölve, tök egyértelműen. Mit kell ezen ködösíteni?

(#16) nemlehet válasza eight (#14) üzenetére

nemlehet
(senior tag)

A nintendonak az a fontos, hogy olcsón tudják adni a konzolt és hogy normálisan tudjanak rá fejleszteni a belső stúdiók. Náluk úgy is azok a címek a fontosak, csak nézd meg miből fogyott a legtöbb Wii-n vagy Wii U-n.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Tényleg kicsit körmönfont lett a cikk, egyértelműen benne van a levélben, hogy visszavonták, és hogy garantálják, hogy semmilyen piacon nem jelent meg.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) derive

derive
(senior tag)

Nem elkaszaltak, hanem mas neven adjak ki: Nintendo NX

(#19) ALBY

ALBY
(senior tag)

Nagy kár! Pont a Shield tablet lehetett volna ami kilóg az állítólag lefelé ívelő sorsú tabeltek közül.
A sok gagyi és a brutáldrága hibrig masinák közt egy értelmes hasznos átgondolt koncepció volt az övék.
A hardware és a softwarevilág koncepciójuk is nagyon el volt találva. (csak az akksi lehetett volna erősebb)

Mondjuk hiába a jól kitalált termék, az eddigi Shield tabeletekkel is annyit tökölődtek hogy elbukták az üzleti sikert. Most meg beijedtek, feladják, én meg nem tudom mit vegyek a szánalmas mai tablet választékból...

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#20) eight válasza nemlehet (#16) üzenetére

eight
(senior tag)

Az olcsó az már régen nem igaz, a Wii-U-t a tablet-gamepad miatt nem tudják levinni, már az Xbox One ára is lassan lemegy alá, ami azért vicc.Egyébként igen, tényleg elmondták többször, hogy nem akarnak teljesítményháborúba belemenni még egyszer. Az utolsó gépük, amikor versenyeztek még, az a Gamecube volt (ami szerintem jó kis masina volt, többet érdemelt volna)

(#21) nemlehet válasza eight (#20) üzenetére

nemlehet
(senior tag)

Jó hát a Wii U szerintem egy nagyon félresikerült termék volt, nem is fogyott még kint sem. Nem igazán tudtak mit kezdeni az egész koncepcióval és őszintén szólva nem is nagyon lehet. Tökönlőtték magukat. De pl a kötelező kinect is ezért merült feledésbe, mert azt is drága gyártani, csak a Nintendo ezt nem tehette meg.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#22) Cassi válasza nemlehet (#21) üzenetére

Cassi
(fanatikus tag)

Az otthoni piacon viszont az NX jó eséllyel a legnagyobb darabszámban eladott konzol lehet a sajátságos japán viszonyok miatt.

Az elérhető legújabb heti japán játékeladások (2016-07-16, vgchartz.com):

1 3DS Yokai Watch 3 628,679
2 PSV The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd Evolution 10,842
3 3DS Story of Seasons: Good Friends of the Three Villages 9,827
4 WiiU Minecraft: Wii U Edition 8,986
5 WiiU Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games 8,733
6 WiiU Splatoon 8,116
7 3DS Culdcept Revolt 7,248
8 PSV Uppers 7,049
9 PSV Minecraft 5,740
10 3DS Kirby: Planet Robobot 5,495

Persze nem minden hét ilyen, de látszik, hogy milyen nagy arányt képviselnek a rajzolt grafikájú játékok, és ebben a kategóriában a 4K-s grafika egyszerűen nem fontos. Nehéz dolog lesz sikerre vinni a PS4K-t hazai pályán. Azonban az NX pont azt a hordozható + anime-szerű kategóriát célozza, ahol nagy az érdeklődés és sok az eladás, továbbá biztosan nagy lesz a minőségi előrelépés a 3DS-hez képest.

Ha csak átlagosan sikeres lesz az NX, akkor Japánban annyi a tisztán asztali konzoloknak. Kisebb mértékben, de ez érvényes sok más ázsiai piacra is, pl. Kínára.

(#23) nemlehet válasza Cassi (#22) üzenetére

nemlehet
(senior tag)

Jah nem állt szándékomban az NX-et leszólni. Szerintem is sikeres lesz kint. Amúgy vicces, hogy a listán szereplő Wii U-s 3 címből 2 az multiplatform és nem új megjelenés:D

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.