Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Albus_D #47 üzenetére

    Mi nincs eldöntve? Hogy lesz-e több Exynos? Lesz. Mint írtam a Samsung csak maga képes az Apple után menni, mert ha nem teszik ezt meg, akkor leragadnak a többiek szintjén, ami egyszerűen nem elég ahhoz, hogy az Apple ellen versenyezzenek. Nincsenek meg a szoftveres fronton a feltételek. Ellenben maga az Android a Vulkan API-val képes lenne arra, amire az iOS, csak megfelelő szoftveres háttér kellene hozzá, nem olyan fostalicska, amire az ARM, az Imagination, vagy a Qualcomm képes. Korábban leírtam, hogy mi a gond, és ezt máig nem sikerült megoldani: [link] - Az Exynos 2200 az első lépés abba az irányba, hogy megoldják, hiszen a Samsung saját kézbe vette a grafikus vezérlőt. Itt ugyanazt csinálják, mint az Apple. Licencelnek egy értékelhető alapot, amit alakítgathatnak.

    Nem én töröltem ki, hanem egy moderátor Offra hivatkozva. Én nem moderálok, mert házigazda vagyok, nálunk ez alapszabály. Ha a PH! moderátorok moderálása nem tetszik, akkor itt tudsz reklamálni: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák