Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Gunar

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #39 üzenetére

    Nem én vagyok jós, hanem Te nem tudod értelmezni amit leírtam, de erről van könyv, igaz hiába olvasnád az értelmezésével lehetnek bajok ott is.
    Megpróbálom úgy hogy értsd, pont azt írtam le amit itt Te csak más szavakkal, de neked nem tűnt föl.
    Szóval: mivel régen elkezdték még az előző generációs proci idejében (eddig küzdöttek a kijelzővel és láthatóan annyira sikerült, mint hogy inkább nem) és költségkímélés miatt (valószínűsíthető) nem tervezték át az újabbra, mert ők is látják amit itt is sokan, a nem teljesen 1 napos ketyeréről készült videóban, hogy marhára nem lesz hosszú életű a kijelzője, vagy csak ha a látottnál mégsem nyúlik meg jobban (kétlem), akkor is eléggé necces ahogyan kinéz, KIVÉVE HA: ez a teló önerőből képes a repülésre mint egy madár ahogyan verdes a szárnyával és a videó elkészülte előtt repült x 1000 km-t, a bemutató helyére, ami eléggé sok szárnycsapás lehet (több millió), na akkor elnézhető neki a gyűrődés, máskülönben nem lesz népszerű és hazáján kívül sokat eladott darab. Bár mindig lesznek akik ezek ellenére megveszik, csak kérdés megéri-e majd az egész bolt a Huaweinek így.

Új hozzászólás Aktív témák