Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Dr. Akula #19 üzenetére

    Én pont úgy vagyok ezzel ahogy te, soha, egyetlen multi játékkal nem vagyok hajlandó játszani mert idegesít az egész úgy ahogy van. Ennek ellenére az Elite-be én is beletettem több mint ezer órát. Sajnos a játék koránt sem izgalmas annyira, hogy a falat kapard idegességedben, ha netán egy évben egyszer pont akkor van valami gebasz a nettel, amikor játszanál. Legkevésbé ez tartson vissza a vásárlástól, hidd el, ez nem gáz!
    Az már sokkal inkább probléma, amit a 2-es hsz.-ben írtam. A játék egyszerűen kevés. Talán csak én látom így, mert korábban az egyébként Elite klón X3 szériával még ennél is jóval többet játszottam (ott közeledek a 4000 órához).

    Azért favorizálom az egyébként sokkal rondább X szriát, mert az X3-ban -az Elite-el ellentétben- lehetőségünk van:
    - Saját flottákat birtokolni és irányítani, számos hajóosztályban
    - Saját főhadiszállást -űrállomást- építeni, ahol visszafejthetjük idegen civilizációk technológiáját így akár szert is tehetünk rájuk
    - Saját gyárakat, bányákat, katonai kiképzőközpontokat és kereskedelmi állomásokat építeni, ennél fogva, nem egy táblázatban lökdösünk értékeket, hanem látjuk ahogyan épül a saját kis birodalmunk, flottánk stb.
    - Műholdakat lehet telepíteni, amiket számos célra lehet használni
    - Az állomások védelmére fegyver platformokat lehet építeni, vagy be lehet programozni koordináta szinten, hogy milyen hajó és pontosan merre járőrözzön!
    - Fegyverek garmadája, csak rakétából közel 40 féle van!
    - 8 különböző idegen fajjal találkozni, harcolni, kereskedni, vagy akár csak békében élni velük
    - Az idegen fajok eltérő technológiával rendelkeznek, melyekhez megfelelő reputációval hozzájuthatunk
    - Több mint 100 repülhető hajó az egészen kicsi és gyors felderítőktől kezdve, a komplett flottákat a gyomrukban cipelni képes csatahajókig, vagy a gyárakat is szállítani képes hatalmas teherhajókig.
    - Bármelyik hajó elfoglalható, megszerezhető, repülhető!
    - Brutális mennyiségű, a hajókra installálható szoftver, melyek modokkal tovább bővíthetők. Ezek a kereskedeéstől kezdve, a navigáción át, a flották menedzselésén és a fegyverrendszerek vezérlésén át, a felfedezést segítő rendszerekig szinte bármire megoldást kínálnak.
    - Minden rendszer tartogat valami meglepetést, érdekességet!
    - A rengeteg kiváló mod mellett legalább 3 olyan nagy overhaul mod van, ami újabb több száz óra játékot jelent önmagában
    - És Single Player ONLY! :K

    Fentieket az Elite sajnos nem tudja és még fel sem soroltam mindent. Ezek után nekem iszonyú kevés az Elite, pedig ezt a 10+ éves játékot mindössze 15 ember fejlesztette.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák