Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    Valaki segítsen már, hol vannak pixelek?
    Lone, Echo, HL Alyx, Robo Recall, Distance, Blade and Sorcery, AirCar, Climb,Distance, Serious Sam VR, Subnautica stb. stb. és sorolhatnám, mivel játszom napi szinten...hol vannak a pixelek?
    Utoljára 2000-es évek előtt 3-5 évvel láttam :))

    Azt érzem, hogy nem minden maxon van (nv exp. mindent közepesre vesz, fel kell húzgálni vagy uninstall) vagy a szokásos élből utálom mert "csak" jön le.
    Senki nem mondta hogy VR mindenkinek való, oké, sokan nem bírják 3 percig se, én órákig és erről álmodtam gyerekként, hogy egyszer benne leszek. És ott vagyok és ég és föld.
    Ez olyan mint a minden Crysis techdemo...nem, csak nem ment mediumon se és sikk volt fikázni.
    Tolj egy Climbot maxon 60fpssel hiába régi a Rift és hiába a legtöbb game még UE3 - ez spec Cryengine -, de semmi köze a YT videónak meg az 5 percre volt a fejemen valami plázában valami hulladék hullámvasutas szemét.
    Arról nem beszélve hogy én a Riftet felskálázva 150%ra használom sokszor, így 27xx szer valami, főleg jobb.

    Ismétlem, semmi gond ha valaki nem bírja, de a látatlanban fikázás meg sikkből, az szánalmas, önmagát minősítő dolog. A válasz egyszerű hagyd és told maxon minden mást.

    Fogok váltani, szettet de csak ha:
    Lesz olyan ami ilyen támogatást élvez és nem 2-3-5 ezer dollár
    Illetve ha majd megint lesz új gép, egyenlőre amíg megvan a jelenlegi "öreg vas" ami ezeket viszi, nem látom értelmét.

    [ Szerkesztve ]

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák