Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz UnA #1 üzenetére

    Köszi, a nyomkereső tényleg jobban hangzik. :D

    Többiek:
    Igen, kifogom vinni a triológiát, de egyelőre még a Cyberpunk is várat magára és meglehet a Far Cry 6-l is teszek egy próbát.
    Én sajnálom, ha nem folytatják, ugyanis mint írtam, sok benne a potenciál, kár lenne veszni hagyni. Másrészről, ha folytatják az eredetit, attól még azt is ugyanúgy elb*szhatják. De előtte még jön a Dragon Age, nem? :D Ha az is bukta lesz, mi lesz?
    Harmadrészről a kritikák jogosak voltak (én így gondolom). Nem elkaszálni kéne, hanem kijavítani és törekedni arra, hogy a következő részre ilyen probléma ne legyen. Legfőképpen most, mert a Cyberpunk után eléggé kiélezett lett erre a gémer társadalom.
    Ha a technikai bugokból alapvetően nincsen sok, szerintem az Andromeda egy sikeres játék lett volna. Legalább annyira, mint egy Far Cry. Azt se a történetekért vagy a dramaturgiáért, esetleg a váratlan fordulataiért szeretjük. Az Andromeda se lett erős történetben - de van pár elvarratlan szál, amit nem lenne rossz befejezni egyszer. De én azt mondom egyáltalán nem volt ez rossz egy triológia első részének. A puska por még van, csak be kell gyújtani. Feltéve, ha a következő pár éven belül lesz egyáltalán lehetősége, esélye a Bioware-nek egy feltételezett DA bukás után. És szerintem az EA nem fog még egy kiadós bukást "eltűrni". Szóval hajrá Bioware.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák