Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz elektrotank #9 üzenetére

    én szeretem a Witcher 3-t, de az első-két résszel nem is játszottam... és elő se venném csak emiatt (az elsőt próbáltam, de borzasztó a harcrendszere, ott hagytam... a 2. feltelepítve se volt soha, pedig mindkét rész meg van dobozosan)

    Ezzel én is szó szerint ugyanígy vagyok. :D (Csak nem dobozban, hanem Steam-en vannak.)

    ME-re vetítve, van igazság ebben, de attól még a HC rajongókat is kielégíthetik (azért halkan teszem hozzá, hogy sőt, mert az ME sokkal több már, mint az eredeti trilógia, meg ez a félkész folytatás, lásd pl. könyvek - nem olyan kicsi az a HC rajongó réteg szvsz), miközben csinálnak egy jó játékot. Szerintem nem üti a két dolog egymást. Ha van egy jó sztori meg jó karakterek, normálisan letesztelve kiadva, senki nem fogja húzni a száját. A ME:A nem tudom, hogy miért lett anyagi bukta, szerintem sem egy rossz játék. Nálam az 1.0 sem volt olyan bugos, mint amilyennek a sajtóban olvastam sokszor.
    Mindegy, én a DA-t is várom, bár abból az első rész volt a legjobb, a második eléggé felejthető szvsz, a harmadik meg... Nagyon szép volt, jók voltak a karakterek, de a sztorit rengeteg mmorpg-szerű baromsággal hígították fel, ami húzza a játékidőt, érdemben nem tesz hozzá és elsőre talán elfedi, hogy igazából semmi érdekes nem történik.
    Ezt játszották el a ME:A-val is (de legalább nincsenek 10-20 órás várkozást igénylő dolgok, csak néha olyan küldetések, hogy 4-5 bolygón kell átugrálni 1-1 mondatért, ami főleg az első verzióban, amikor nem lehetett skippelni, agyrém volt).
    Jó lenne ezt az irányt elfelejteni mindkettőnél. Nem kell 60 óra játékidő, ha csinálnak neki 15-20-at, ami viszont végig élvezetes és nem az tölti ki, hogy az ember megőrül, hogyan találja meg az utolsó memory triggert (vagy mit, már nem tudom a pontos nevét), ami egy hegytetőn van és 3x körbejárja, mire megtalálja hozzá az utat. Miközben az egésznek semmi logikája nincs, hogy Alec hogyan oldotta meg, mi a jóisten aktiválja a sivatag kellős közepén ezeket a zárolt felvételeket.

    Sent from my keyBoard

Új hozzászólás Aktív témák