Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #89 üzenetére

    Ertem mit mondasz,es valahol nem ertem az egeszet.
    Mert ugye fox36al instabil volt a bringa,es mondod valoszinuleg a geo vegett volt rosz,mert kisebb villa kellene bele,hiaba szereltek gyarilag fox36-al.
    De ennek ellenere en egy sokkal nagyobb villat tettem bele,amivel ezek szerint meg rosszabnak kellene lennie,de ellenkezoleg tortent a dolog mert azonnal kezes barany lett a bringabol.
    Most vagy az a 2-3 centi emelkedes total kijavitotta az egyebkent gyarilag rosz geot a bringan,vagy tenyleg nem ertek valamit.
    A bringa mind addig jol viselkedett ameg sik terepen mentem vele gyarilag,de ahogy vandultam,es eros lejtozesnek vettetem neki felelmem volt olyan helyen vele 50-nell lefele,ahol a sajat epitesu gepemmel 100km/h val letepettem .
    Ezzel a 200as teloval ha meresz lennek a kormanyt is elengednem annyira fixen tartja magat.
    Amugy a fejcso szoge jo ha 1-2fokkal enyhebb lett,lehet ez kellett a vaznak hogy stabil legyen.

    Amugy az en vadalkodasom baba zsur egy valodi DH-s szamara,en inkabb terepezni szeretek,nem ugratok nagyokat,es nem is sziklazok,ezert nem is zavart hogy nem downhill es vazzal szereltet vettem.
    Egy sima monti szett hullana alattam azert,de ez szerintem boven birja alattam,ha meg nem akkor az ugyis kiderul nyaron :)

    Amugy a BULLS verziom vaz szerkezetileg komolyabnak nez ki ranezesre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák