Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lilp

    tag

    Csakis jo, egyertelmu! Nyalasnak tunhet, de nem annak szanom, pusztan tenykent fogd fel. Remelem konzervaljak az agyad es elraktarozzak az orokkevalosagnak, mint az egyik john deep filmben
    Brutalis tudasod van. Nyilvan ha tudnek angolul akkor idot energiat nem sajnalva bujnam a netet, de halistennek volt kit kifaggatnom (persze runner, neked is koszonet jar) :)

    Hat hallgattam rad, megvettem az 1500wattosat
    35mph verziot
    Gaz es fekkarok nelkul kertem
    Viszont a pas-szal kell kezdeni valamit, mert rasegitesi fokozattol fuggoen 1-3 hajtokar fordulat utan kezd besegiteni a motor..ez nem tul szimpatikus, aztan majd kiderul mennyire valik be..
    Vegul 48v42,5ah akksit gyarttatok
    Az 52voltrol lebeszelt a srac, mondvan hogy drasztikusan leszivja az akksit, mert ezzel atverjuk a vezerlot, azaz a vezerlo tovabbra is azt gondolja hogy 48Voltrol uzemel..
    aztan hogy mi az igazsag, max kifejted :))) de inkabb nem baszakszok ezzel, melosgepbe rakom, nem akarok se kolteni, se baszakodni se idegeskedni miatta.

    Egyebkent egy precizen osszerakott akksi/motor ha nincs gyalazva, hany evig mukodhet?

    Ugye beszeltuk multkor a toltesi ciklusok szamat, hogy kell kimelni az akkut, stb

    Az letezhet, hogy ha pl mondokegyszamot 20-80% kozott hasznalom az akksit, akkor a napi tolteseket nem napi 1 ciklusnak veszi a vezerlo/akksi, hanem mondjuk 2 nap alatt adok 1 ciklust az akksinak?

Új hozzászólás Aktív témák