Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akasztott

    csendes tag

    a PAS-t lehet valahogy tuningolni, hogy minel direktebb, minel jobban osszhangban legyen a labam a motorral?
    gondoltam arra is, hogy a kerekagyra kene tenni a pas-t, csak akkor folyton ki-be-2esbe kene kapcsolnom a rasegitest...gondolom ez nem tesz jot a vezerlesnek. plusz ha egyszer nem figyelek es emiatt gurulok a kocsi/kamion/repulo ele..
    ha a 12 magnest bovitem mondjuk 20db-ra, ugy direktebb lehet az erzekeles?
    illetve a motor leallitas...hidraulikus fekek vannak a kargon (slx fek/zee fekkar)
    ennel van jobb megoldas?
    http://s.aliexpress.com/VnMRvimY

    bionx-nel lattam, hogy magaba a fekcsobe van betoldva az erzekelo, es az olajnyomas valtozasra reagal.
    ilyesmi megoldas is elerheto? gugli bacsit is faggatom, de nem tudom mi lenne kompatibilis a leaf-fel?!

    es meg egy kerdes..egy jol megepitett akkupakk, ha vigyazva van ra, hany evet szolgalhat ki? es mennyire lutri alirol akkut venni? (upp-ek a sarkany unnep utan tesznek ajanlatot, de van meg egy ketto 98% ertekelesu elado..)
    itthon 250-270 ezer ft lenne tesla akkukbol a 48v30ah pakk.

    upsz. kijelzo nelkul is hasznalhato a motor? nyilvan az elejen be kell allitani a kerek atmerot, vegsebesseget, de onnantol szukseges meg a kijelzo?

    [ Szerkesztve ]

    csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

Új hozzászólás Aktív témák