Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz Runner_fxr #607 üzenetére

    Köszönöm nektek a biztatást, végül a Bosch-rendszerűt vettük, mint utóbb kiderült, egy volt osztályfőnököm árulta, de telefonban nem ismertük meg egymást... :) 280-ért hoztuk el.
    A gép patika állapotban van, kb. mintha most tolták volna ki a boltból. Első próba alkalmával kis híjján történt is egy fejreállás, mert elég izmos emelkedőn kellett kijönni a tanárúr udvaráról, és ő rutinból feltette turbo-fokozatra, de az asszony meg rákészült a dombra, így megtaposta izomból a gépet, ami hirtelen nekiugrott a kerítésnek. :DDD Számomra is meglepő volt, mert 110 kg. vagyok, és engem is úgy vitt fel, mint a huzat! :Y :K
    Még egy dolgot megemlítek, hátha egyszer valaki kérdezi, a Magura HS11 meglepően bika fékrendszer, legalábbis számomra. Biztosan van jobb a piacon, de én még nem találkoztam ilyennel élőben. 2 ujj bőven elég a használatához. :K

    Egy kérdésem lenne: a Bosch vezérlőn van egy világítás gomb. Arra milyen módon lehet rábütykölni a bringa világítását? Mert van rajta, de sokkal egyszerűbb lenne, ha arról lehetne kapcsolni.
    Előre is köszönöm a választ! :R

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák