Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #54 üzenetére

    Egesz jol ossze foglaltad az egeszet.
    Feluton mar keztem azt hinni ,hogy ki hagyod az agymotor brutalis mivoltat,de a vegere azert pontot tettel az eronek is :)
    Ghost bringam van nekem is,bar ezt tudod,az enyem max rasegitesel 65km utan meg 27% akkum maradt.
    Volt egy haibike verziom yamaha motors rendszerrel,max rasegitesel 65km megtetele utan 57% akku marad.
    Nekem energia tartalek szempontjabol ez valt be a leg jobban.
    Volt ket Bionx KTM-m ami a65km bol megtett 60km de sok tekeresel kis rasegitesel,ezt tartottam a leg hulladekabb rendszernek.
    Jelenleg 2 kozep motoros bringam van,egy BULS cX motoros magas felszereltsegu,es a HAIBIKE full seven pro felszereltsegu gyarilag S-pedelec.
    Mindket bringa max rasegitesel 80km hatotavval bir.
    Mint te szinten tudod,mert mutattam anno,amiket epitek bringakat,azok ugye az altalad is bemutatott bomber szintuek,igaz jobb minosegbe,es csak 34km sujjal rendelkeznek,140Nm nyomatekkel es 100km/h vegsebesegel.
    Persze azt elfelejtetted mondani hol is tartasz jelenleg kerekpar ugyileg :)
    En ugy emlekeztem hogy bionx el tolod.


    Ezek kozul most megvan a GOST-BULS-HAIBIKE FULL SEVEN PRO es meg van egy KTM meg most epitek 2 bringat egy hatizsak akkus Downhillt,es egy megszokott sajat gyartmanyt.
    Aki nem ismerne,annak mondom hogy a fekete sineken allo peldanyt en terveztem/gyartottam le,illetve gyartom is oket amikor kedvem van epp :)

    [link] van ott tobb video is :)

    A haibike a marzo teloval dupla vallal atom stabil lett kimondhatatlanul jo vele terepezni/lejtozni.
    50km/h lejtozesnel alom vele gurulni,nem erzem a bringat veszelyesnek.
    Igaz nekem is MT4 van rajta,pedig en szeretem az MT5-ot,de meg nem csereltem le,mivel itt nem melegitem meg tul,fekezes nelkul letudok gurulni az itteni egyetlen dobrol (1km hosszu 50km/h ra gyorsulva szantofoldon)

    Egyszer elmehetnenk valahova bringazni :)

    Meg egyszer gratula a cikhez,sok munka van benne latszik :R

Új hozzászólás Aktív témák