Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noorbertt

    őstag

    válasz Stonerice #323 üzenetére

    Ez milyen app?

    BionX tulajkent mar majdnem megvan az elso 1000 mile amit leginkabb munkaba jarassal ertem el.
    Csak pozitivat tudok mondani a rendszerrol es idaig egyszer sem hagyott cserben :)

    -Mivel munkabajaros ezert az is pozitivum hogy nem figyelemfelkelto! Akkumlatort leszedve sokaknak fel sem tunik hogy elektromos es sokpenz van benne:P Plane ha retkes az egesz bringa :D
    Az akkumlator elfer egy atlagos taskaban is, kepen lathato a taskam es az also rekeszben tarolom ahol a kabel lathato. Igen, "nehez" de csak 5percet cipelem.. Azt kulon kiemelnem hogy a rendszer teljesen vizallo igy ha az aksi csatlakozo vizes akkor sincs semmi baj.

    -Negativumkent volt sorolva az hogy lefele menet vissza fogja az embert, ezt nem tapasztaltam kulonosebben bar itt ahol elek (Bristol) nagyon felelmetes lejtok vannak.. Plusz garancia utan lehet hozza tenni egy kiiktato eszkozt is es lehet vele durvulni

    -Akkumlator csere mint negativum mivel draga.. Itt 500£ a legnagyobb aksi es 3ev garancia van ra ugy hogy ha 80% ala megy akkor cserelik. 166£ ~ 59e huf/ev szerintem nem sok marrmint ha csak azt szamoljuk hogy 3. ev utan hasznalhatatlanan lesz valami oknal fogva :D

    Masik hatalmas pozitivum hogy nem kell egy kerekparnal leragadni:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák