Hirdetés

2018. október 20., szombat

(#1) jedis

jedis
(senior tag)

Az AMD a Samuval, meg a GloFo-val gyártat ha jól tudom 14nm-en. Szóval ez a TSMC-s mizéria nem fogja érinteni.

Ez nem nagyon jó hír az NV-seknek, mert akkor az amúgy is méregdrága Pascal még drágább lesz, mivel nem készül belőle majd elég a kapacitás hiány miatt. :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#2) Reggie0

Reggie0
(PH! nagyúr)

Eleinte minden uj technologianal bejelentik a gyartok, hogy szukos lesz, szoval nincs itt semmi latnivalo.

(#3) Pinky Demon válasza jedis (#1) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Igen, raadasul a TSMC szokasa, hogy azzal csokkenti a varolistat, hogy jol arat emel, aztan magatol lemorzsolodik a sok olcsojanos. AMD reszrol a GloFonal gondolom tovabbra is kituntetett szerepe van, de a Samsung gyarai is le lehetnek terhelve, lassan rajtol ugye az uj galaxy, qualcomm is naluk akar gyartatni, oszre meg kell a sokmillio apple chip, szoval lehet ott az AMD a sor vegen kullog. Kerdes a GloFo hogy all a 14-gyel.

(#4) tailor74 válasza Reggie0 (#2) üzenetére

tailor74
(PH! addikt)

+1, egyetértek.
a szokásos "állóvíz felkeverése" zajlik.

HELP = Hozz Egy Liter Pálinkát

(#5) haddent

haddent
(PH! kedvence)

És az Ápplé? :F

(#6) Hiftu

Hiftu
(senior tag)

Szerintem sem lesz gondban az nVidia. Ha mégis, akkor a felsőkategóriás Pascal-t tolja egy kicsit. A többit meg kitolja 28 nm-en, mint eddig.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#7) tecsu

tecsu
(PH! addikt)

Való igaz, a 16 négyzetméter nem nagy terület egy gyártósornak! :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#8) jedis válasza tecsu (#7) üzenetére

jedis
(senior tag)

Az én családomat azért eltartaná az a 16nm-er ( pedig elég népes ) :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#9) Tidus

Tidus
(PH! addikt)

Az Apple a Samsungal gyártat átmenetileg. :U
Azért a pénz és a kényszer összehozza a konkurenciákat.
Elméletileg az Applenak jelenleg is van bírósági keresete a Samsung ellen.

HEDT i9, maximum edition...

(#10) actival63

actival63
(fanatikus tag)

Az előbb találtam egy 2015 01.19. cikket. " Csúszik a TSMC 16 nanométeres eljárása ". De persze a cég állítja, hogy 2015 harmadik negyedévben beindul a tömeggyártás. Itt van 2016. 02. 04. és még mindig semmi csak az ígérgetés. Ha az Nvidia nem kiemelt partner akkor az nem szerencsés nekik. Majd karácsonyra jönnek a Pascal kártyák?

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#11) Reggie0 válasza tecsu (#7) üzenetére

Reggie0
(PH! nagyúr)

(#12) Kronos3000

Kronos3000
(senior tag)

Hírverés az egész...

Wasabi...

(#13) tecsu válasza Reggie0 (#11) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

https://en.wikipedia.org/wiki/Humour

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.