Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz Graphics #10 üzenetére

    Kapkodhatnák magukat, mert erre várok már bő fél éve. Közben a mostani notimban folyamatosan döglenek be a dolgok.

    Kezdte a billentyűzettel (dugtam rá külsőt); aztán a kijelző adta meg magát (szintén dugtam rá külsőt); most meg a PCI-e csatornákkal van valami. Behalt a wifi meg a bluetooth. Először a wifi kártyára gondoltam (lássuk be, az volt az esélyesebb). Volt itthon egy másik, nagynehezen szétszenvedtem a lapost (nagyon hülyén van összerakva, roncsolás nélkül alig lehet szétszedni). Kicseréltem a wifi kártyát, de ugyanúgy nem megy. Úh. maga az M.2-höz futó PCI-e lesz behalva. Ráadásul úgy vettem észre a dolgot, hogy a Linux Mint befagyott, mikor a log fájlok megtöltötték a lemezt. Ha a wifi kártya lett volna a gond, simán kiveszem, úgyis kábelen megy a net. De így muszáj voltam letiltani a naplózást, hogy legalább az oprendszer működjön.

    Na mindegy, a lényeg, hogy már nagyon sürgős lenne. Bármelyik pillanatban teljesen használhatatlanná válhat a lapos, és ha már a Renoir itt van a küszöbön, nem vennék régebbi típust.

Új hozzászólás Aktív témák